I když se nevydařilo počasí, sešlo se nás dost. Nakonec se umoudřilo a byly i buřtíky. Předseda TJ Karel Plánička zhodnotil činnost oddílu a trenér Petr Báša vyhlásil nejlepší hráče. No, a trenér Pavel Hubáček jako tradičně připravil oheň….Díky všem, kteří přispěli pomocí i hrou.
https://www.rajce.idnes.cz/sonska/album/louceni-se-sezonou-25-26





