Rehabilitační cvičení

půlroční předplatné cca Kč 530,-
členské roční příspěvky TJ Kč 170,-

CVIČEBNÍ STYLY

Cvičení při hudbě bez poskoků, zaměřené na protahování a posilování svalových partií. Cvičíme bez nářadí, pouze s podložkou na ležení. Hodina rozdělena na úvodní rozehřátí organismu (rozcvička ve svižnějším tempu), pak následuje série cviků na protažení a na posilování zejména břišních partií. Tyto cviky jsou prováděny v lehu, nebo sedu na zemi. Závěr pak protažení formou strečinku.

KONTAKT:

mobil: Alena Čermáková 776 835 775

Cvičení dětí

Oddíl cvičení žen a dětí TJ Montas Vás srdečně zve na cvičení předškolních dětí.
Cvičení předškolních dětí – ve věku 3,5 až 6 let – se koná každé úterý od 17 hod. do 18 hod. v malé tělocvičně ZŠ Kukleny (trolejbus č.3 směr Kukleny, třetí zastávka od nádraží – Základní škola).
Cvičení začínají vždy od poloviny září a končí v polovině června. Děti cvičí samostatně bez přítomnosti rodičů. Na začátku každé hodiny je vždy malá rozcvička, následuje cvičení na nářadí (trampolínka, kruhy, žebřiny, lavičky, bedna atp.), učí se házet míčkem a skákat přes švihadlo.
Poslední část hodiny věnujeme různým soutěžím v družstvech nebo hraní her.

Cvičitelky:

Hana Pražanová
Laďka Maršíková
Kontakt: mobil 606 353 580

Kondiční cvičení

Cvičíme každé pondělí od 19:00 vždy do 20:00 hodin (září až červen) v sokolovně TJ Montas v Kuklenách.

VSTUPNÉ:
Jednotlivé vstupné 50,- Kč/osoba, permanentka na 12 cvičení 500,- Kč/osoba

PROGRAM:
Pondělí – 15 minut rozcvička, posilování problematických partií se cvičitelkou, protahování.

KONTAKT:
Zdeňka Jonášová 732311162