Nemusíte být členem našich oddílů, abyste si u nás zahráli badminton nebo stolní tenis. Extraligovou badmintonovou halu nebo sokolovnu si můžete rezervovat online. Herní vybavení vám rádi zapůjčíme. Postačí mít jen halovou obuv a oblečení.

Rezervace v online systému

Pro rezervaci musíte být registrováni. V našem online systému to snadno uděláte.
online rezervace

Rakety vám půjčíme

Na badminton i stolní tenis vám rakety půjčíme. Míčky si u nás můžete zakoupit viz ceník.

Sprchy a šatny v ceně

V ceně vstupu je samozřejmě také zázemí.

Platba kartou i hotově

Na recepci areálu lze platit oběma způsoby. Koupit si zde můžete také občerstvení.

5 kurtů na badminton a 4 na stolní tenis

V online rezervačním systému si můžete vybrat svůj volný kurt. Všechny odpovídají svými rozměry i nárokům na výkonnostní hru. U badmintonu je každé hřiště v rozměrech 13,4 × 6,1 m. Všechny hrací prostory na stolní tenis máme široké 5 m a dlouhé 10 m. A jsou uzavřeny ohrádkami.

Ceník kurtů a vybavení

Badminton (kurty 1 – 5)

všední dny 17:00 – 21:00: 290 Kč/hod.
všední dny 15:00 – 17:00 270 Kč/hod.
víkendy: 240 Kč/hod.
v červenci a srpnu: 200 Kč/hod.

Stolní tenis (kurty 1 – 4)

jednotná cena: 150 Kč/hod.
*zdarma k 1 stolu zapůjčíme 2 pálky a 1 míček

Ceník raket a míčů pro badminton

zapůjčení 1 rakety: 20 Kč/hod.
zakoupení míče: 50 Kč/ks

Ceník ke stažení
TJ Montas_nové ceny_od 03_2024

Ušetřete 10% díky systému KREDIT

Hráč musí být registrován v rezervačním systému a po uhrazení částky min. 2 000 Kč může v případě oznámení svého zájmu využívat systém KREDIT, tj. čerpání kreditu dle vlastních rezervací kdykoliv ve volných hodinách určených k rezervaci. Každý nový vklad do systému KREDIT musí být min. 2 000 Kč, platit je možné hotově správci nebo poukázáním částky na účet TJ Montas a do poznámky uvedení slova „KREDIT“. Využitím systému získává hráč slevu 10 % ze standardní ceny.

Možnost dlouhodobé rezervace stejného termínu

Jsou určeny pro ty z vás, kteří chcete pravidelně využívat rezervaci na badminton každý týden ve stejný den a hodinu. Vybraný kurt pak pro vás zablokujeme a bude k dispozici pouze pro vás. Dlouhodobé rezervace se platí formou předplatného na období září až prosinec a leden až červen. Dílčí (jednotlivé) změny termínů v rámci dlouhodobé rezervace nejsou umožněny. Možnost dlouhodobé rezervace stejného termínu posílejte na adresu rezervacemontas@seznam.cz .

Kupte si dárkový poukaz na 5 vstupů za 1 400 Kč

Možnost zakoupení dárkového poukazu u správce na 5 vstupů, tj. rezervací kurtu v časech, který si obdarovaný sám vybere prostřednictvím rezervačního systému.

Další podmínky

minimální délka rezervace je 1 hodina, na 1 den jsou možné max. 4 rezervace, rezervace lze zadávat na max. 30 dní dopředu, zrušení rezervace je možné nejpozději 10 hodin před jejím začátkem, max. délka jedné rezervace jsou 4 hodiny. Pokud rezervaci provádíte den předem či později, a to na DOPOLEDNÍ HODINY, kontaktujte správce, aby byl areál pro vás otevřen. V případě problémů kontaktujte správce (mobil 777 480 328).

Objednání kurtu je možné pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu).

V případě, že se nemůžete v rezervovaný čas dostavit, je potřeba rezervaci prostřednictvím internetu zrušit nejpozději 10 hodin před časem, na který máte kurt rezervovaný. V opačném případě jsme oprávněni požadovat po Vás plnou částku rezervované služby.