Chief Editor: Chris Brogan

„Fusce volutpat – diam sapien, non cons ectetu aliquam ornare sapien, a suscipit nisi!“

Aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida felis nec. Vivamus aliquam ornare sapie nec. Fusce molestie adipiscin ornare sapien risus.

Vivamus aliquam ornare sapien non consectetu aliqa suscipit nisi convallis aliquam orn molesti.
Aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida felis nec. Vivamus aliquam ornare sapie nec. Fusce molestie adipiscin ornare sapien lorem ipsum risus.

Popular Posts

Featured Posts

Categories

MČR veteránů v Plzni

Zaznamenali jsme velký úspěch našeho hráče Martina Herouta o prvním červnovém víkendu. Martin vytvořil v kategorii do 40 let hattrik, kdy získal zlato ve všech disciplínách. V deblu s Mojdou Skalickým a v mixu s Evou Titěrovou. Jsi borec!

Read article

GPC U 19 Vinoř

Poslední květnový víkend se Anička Kuchová, Verča Jarošová a Lukáš Tvrdík zúčastnili turnaje dospělých. Anička v singlu první, Verča druhá. V deblu spolu děvčata první a Lukáš s Kovářem bronz. Lukáš s Verčou si ještě připsali bronz v mixu.

Read article

Další úspěchy juniorů na GPA 19 Brno!

O víkendu 13. – 14.5. odjeli naši mladí do Brna na GPA U19. A opět stáli na stupních vítězů! Anička Kuchová na 3.místě v singlu a s Verčou Jarošovou dokonce 2.místo v deblu. Kluci bodovali v deblech. Ondra Šolar s Burgetem z Pardubic 2. místo a Lukáš Tvrdík s Kaplanem (také Pardubice) 3. místo. Gratulujeme!

Read article

Další medaile na GPC U19 v Hradci na Montasu

V sobotu 29.dubna jsme uspořádali o prodlouženém víkendu GPC U 19. A zase jsme stáli na stupních vítězů…Anička Kuchová zlato v mixu s Adamem Burgetem, Ondra Šolar zlato v deblu s Burgetem a stříbro v singlu, Lukáš Tvrdík stříbro v deblu s Ondrou Kaplanem a bronz v singlu a Barča Kastnerová a Evelínka Freibauerová bronz…

Read article

Dorotka Kastnerová součástí úspěšného týmu do 13 let v Českém Krumlově

Ve dnech 23.-24.4.2023 se konal 35.ROČNÍK TURNAJE O ČESKOKRUMLOVSKÝ POHÁR REGIONÁLNÍCH VÝBĚRŮ U-13. Dorotka Kastnerová byla nominována do sestavy družstva „VÝCHODNÍ ČECHY“ a svými výkony výrazně přispěla k tomu, že jako tým získali ve velké konkurenci 3.místo! Máme z ní velkou radost! https://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=736DE103-DFB5-4555-8A92-0CAD37BB1D73&player=27

Read article