Badminton

GPC U17 Rychnov – 16.9.

Naše mládež vyrazila v sobotu 16.září do Rychnova a přivezla si odtud medaile. Jirka Boček stříbro v singlu, bronz v deblu a mixu. Evelínka Freibauerová bronz v singlu. Eliška Antalová bronz v deblu i mixu. Barča Kastnerová bronz v mixu. Filip Antal bronz v deblu.

Read article
Badminton

Den sportu na Slávii 10.9.

V neděli se konala tradičně na Slávii prezentace hradeckých sportovních oddílů, které lákaly do svých řad nové členy. I náš oddíl se zúčastnil. Díky Pavlovi Hubáčkovi a tradičním pomocníkům: Dorotce a Barče Kastnerovým, Evelínce Freibauerové, Elišce a Filipovi Antalovým, Matěji Petiškovi, který přijel až z Jaroměře na kole, ukázal se i Vojta Žďárek, Jířa Boček…

Read article
Badminton

Benátecký pohár GPA dospělých

Stejný víkend jako GPC u15 v Holicích se konal tradiční celorepublikový turnaj dospělých v Benátkách. Lukáš Holub opět prokázal svoje kvality a skončil stříbrný v singlu a s Honzou Hubáčkem vybojovali bronz. Honza ještě přidal bronzovou medaili s Mlčochovou v mixu. Skvěle!

Read article
Badminton

První turnaj nové sezóny GPC U15 Holice a medailový

Poslední víkend před nástupem do školy 2.září se odehrál první turnaj žactva v Holicích. Děti, které jely na turnaj – Dorotka Kastnerová, Eliška Antalová, Bertík Boček a nově přestoupil z Holic Míra Teplý – všechny zabodovaly na druhých a třetích pozicích. Bertík a Eliška druzí v deblech, Eliška ještě třetí v singlu a mixu a…

Read article
Badminton

Letní soustředění Skuteč 2023

Od soboty 29.7. do pátku 4.8. proběhlo již podvanácté letní soustředění oddílu ve Skutči pod vedením trenérů Lídy a Petra Bášových, Pavla Hubáčka, Karla Pláničky a Leoše Poříze. Počasí docela vyšlo (na koupání to letos nebylo..), a sportovci nejen z oddílu Montasu si vyzkoušeli svou kondici a šikovnost. Přijela se podívat i bývalá trenérka a…

Read article
BadmintonNezařazené

POZVÁNKA NA ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU 22-23

Zveme všechny hráče, členy oddílu i jejich rodinné příslušníky na tradiční ukončení uplynulé badmintonové sezóny, a to do areálu TJ Montas v úterý 20. června odpoledne. V čase 15 až 17:30 hod. budou k dispozici obě haly, kde si zájemci budou moci zahrát badminton či stolní tenis (nezapomeňte na sportovní obuv, 17:30 – 18:00 hod. stručné zhodnocení sezóny včetně vyhlášení…

Read article
Badminton

Na posledním GPB U19 to opět cinkalo!

Naši junioři vyjeli ve dnech 10.-11.6. do Vinoře v tradiční sestavě Verča Jarošová, Anička Kuchová, Ondra Šolar a Lukáš Tvrdík. Anička a Verča dokonce bojovaly mezi sebou o první příčku, kdy úspěšnější byla Anička, a tak si odvezla zlato ona a Verča stříbro. V deblu pak spolu obsadily třetí místo. Ondra si odvezl stříbro v…

Read article
Badminton

MČR veteránů v Plzni

Zaznamenali jsme velký úspěch našeho hráče Martina Herouta o prvním červnovém víkendu. Martin vytvořil v kategorii do 40 let hattrik, kdy získal zlato ve všech disciplínách. V deblu s Mojdou Skalickým a v mixu s Evou Titěrovou. Jsi borec!

Read article
Badminton

GPC U 19 Vinoř

Poslední květnový víkend se Anička Kuchová, Verča Jarošová a Lukáš Tvrdík zúčastnili turnaje dospělých. Anička v singlu první, Verča druhá. V deblu spolu děvčata první a Lukáš s Kovářem bronz. Lukáš s Verčou si ještě připsali bronz v mixu.

Read article
Badminton

Další úspěchy juniorů na GPA 19 Brno!

O víkendu 13. – 14.5. odjeli naši mladí do Brna na GPA U19. A opět stáli na stupních vítězů! Anička Kuchová na 3.místě v singlu a s Verčou Jarošovou dokonce 2.místo v deblu. Kluci bodovali v deblech. Ondra Šolar s Burgetem z Pardubic 2. místo a Lukáš Tvrdík s Kaplanem (také Pardubice) 3. místo. Gratulujeme!

Read article