Pro veřejnostStolní tenis

NOVINKA: Od 10. března 2024 nabízíme 4 špičkové hrací prostory na stolní tenis pro veřejnost

Sportovní areál TJ Montas Hradec Králové nabízí od 10. března 2024 novinku. V malé hale, kterou označujeme také jako sokolovnu, je nyní nově místo 1 kurtu na badminton k dispozici celý prostor na stolní tenis. V časech kdy na sportovišti neprobíhají tréninky oddílu nebo dlouhodobé pronájmy si může tedy kdokoliv přes rezervační systém objednat hrací…

Read more
Badminton

Rozloučení se sezónou 2023 -24

11.června jsme se rozloučili s letošní sezónou v hale, na hřištích i u opékání buřtíků. Ocenili jsme nejlepší a nejaktivnější hráče. Účast byla hojná, počasí vyšlo. Díky všem, co odpoledne připravili. A v září, kromě těch, co jedou v srpnu na letní soustředění, se zase těšíme na shledanou.

Read more