Poslední týden v červnu proběhla celostátní Olympiáda dětí a mládeže, kde Královehradecký kraj a oddíl zastupovala naše skvělá Dorotka Kastnerová. a Míra teplý, který ale kvůli svému bydlišti zastupoval pardubický kraj. Dorotce se dařilo v párových disciplínách a opět v mixu s parťákem Márou Zaňkou skončili stříbrní a s Aničkou Kábrtovou dokonce zvítězily. Velká gratulace!
Ondra Šolar se naopak účastnil soutěže vysokých škol Akademických her, odkud si přivezl dvě bronzové medaile. Jednu v singlu a druhou s parťákem Adamem Burgetem. Máme z vás radost!






























