Ideální dárek k Vánocům? Poukazy na badminton zakoupíte na recepci
Dárek k Vánocům? Co třeba poukaz na badminton? Na recepci našeho sportovního areálu jej pořídíte v otevírací době za 1 500 Kč.
TJ Montas Hradec Králové
Dárek k Vánocům? Co třeba poukaz na badminton? Na recepci našeho sportovního areálu jej pořídíte v otevírací době za 1 500 Kč.
Poslední týden v červnu proběhla celostátní Olympiáda dětí a mládeže, kde Královehradecký kraj a oddíl zastupovala naše skvělá Dorotka Kastnerová. a Míra teplý, který ale kvůli svému bydlišti zastupoval pardubický kraj. Dorotce se dařilo v párových disciplínách a opět v mixu s parťákem Márou Zaňkou skončili stříbrní a s Aničkou Kábrtovou dokonce zvítězily. Velká gratulace!…
DetailsI když se nevydařilo počasí, sešlo se nás dost. Nakonec se umoudřilo a byly i buřtíky. Předseda TJ Karel Plánička zhodnotil činnost oddílu a trenér Petr Báša vyhlásil nejlepší hráče. No, a trenér Pavel Hubáček jako tradičně připravil oheň….Díky všem, kteří přispěli pomocí i hrou. https://www.rajce.idnes.cz/sonska/album/louceni-se-sezonou-25-26
DetailsDorotka Kastnerová se poslední víkend v květnu zúčastnila mezinárodního turnaje dětí v kategorii do 15 let. V singlu a s parťačkou Vali Burgetovou z Pardubic postoupila až do 3 kola, což na medaile nestačilo, ale s Márou Zaňkou z BR Rychnov se zadařilo a skončili na 3.místě. Moc gratulujeme.
9.května odjeli naši žáčci do Pardubic a v obou kategoriích uspěli. V třináctkách získala Nela Bínová třetí místo. V patnáctkách Katka Nohová stříbro, Nina Kriesche a Honza Červinka bronzovou medaili. Honzík Noha skončil čtvrtý. Gratulujeme.
DetailsVe dnech 1. – 3. května se pořádalo Mistrovství ČR do 15 let, kterého jsme se také zúčastnili. Výsledky a hráči ve fotogalerii. Míra Teplý se stal součástí reprezentačního týmu, který vyrazil do zahraničí. V dubnu do Itálie a tento víkend do Rakouska.
DetailsZatímco naši dospěláci bojovali v Play off, my jsme pořádali turnaj pro žáčky a žáky. V kategorii U11 byl nejúspěšnější nově Adélka Skalická. Získala bronzovou medaili. V U15 byl jediný úspěch Illia Zemlianyi bronzový v mixu.
V Brně 18.dubna naši dospělí bojovali v Play off. S Kladnem jsme prohráli 4:5 a poté nad Českým Krumlovem vítězství 6:1. Celkové tedy 5.místo.
DetailsVíkend 11.- 12.dubna dospěláci odjeli na 30.ročník Memoriálu Ivana Škáchy do Liberce. Z našich hráčů – Verči Jarošové, Aničky Kuchové, Ondry Šolara a Lukáše Tvrdíka – se dařilo děvčatům. V deblu vybojovaly bronz. Anička si připsala ještě bronzovou medaili s Petrem Janouškem z Pardubic a v singlu získala kov nejcennější. Zároveň v Praze se konalo…
Details