Oddíl stolního tenisu TJ Montas obnovuje po několikaleté pauze činnost

Stolní tenis

Po pár letech, kdy se stolní tenis pod hlavičkou TJ Montas nehrál, dochází nyní k obnově činnosti oddílu. O provoz klubu se nově starají David Pozník s Martinem Skákalem, kteří si dávají jako hlavní cíl výchovu mládeže. David s Martinem sami mají trenérské licence a trénování dětí se aktivně věnují. Společně s nimi budou v…

Read Article

SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřela Helena Šťásková. Člence výkonného výboru TJ Montas bylo 56 let

Nezařazené

V pondělí 27. června 2022 zemřela ve věku 56 let Helena Šťásková. Členka oddílu kondičního cvičení byla zároveň zástupcem ve výkonném výboru TJ Montas. Poslední rozloučení se uskuteční v pondělí 11. července 2022 v 11:00 hodin ve smuteční síni v Hradci Králové – Kuklenách. Připojujeme archivní fotku Heleny z roku 2021, kdy přišla na jarní…

Read Article