Pro veřejnostStolní tenis

NOVINKA: Od 10. března 2024 nabízíme 4 špičkové hrací prostory na stolní tenis pro veřejnost

Sportovní areál TJ Montas Hradec Králové nabízí od 10. března 2024 novinku. V malé hale, kterou označujeme také jako sokolovnu, je nyní nově místo 1 kurtu na badminton k dispozici celý prostor na stolní tenis. V časech kdy na sportovišti neprobíhají tréninky oddílu nebo dlouhodobé pronájmy si může tedy kdokoliv přes rezervační systém objednat hrací…

Details
Badminton

První víkend v červnu úspěšný doma i v zahraničí!

Začneme-li od nejmladší kategorie, tak Dorotka Kastnerová se účastnila v Praze mezinárodního turnaje Yonex Czech Youth International. S Markem Zaňkou z Rychnova se jim zdařilo neuvěřitelné stříbrné místo v mixu. Ondra Šolar s parťákem z Pardubic Adamem Burgetem již od čtvrtku bojovali ve Francii na Yonex 3 Border U19. a vybojovali si neskutečnou bronzovou medaili…

Details