On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Tento týden od 1.12. jednáme s vedením ZŠ Kukleny, zda otevře tělocvičnu pro trénování dětí. Otevření je závislé na počtu oddílů, které budou mít o tréninky zájem, aby se vytopila školní hala a nemusela to dotovat škola, protože tělocvik se zatím nesmí učit. Od pondělí 7.12. začnou pouze omezené tréninky s vybranými dětmi, které hrají soutěž anebo jsou zařazené ve středisku SpS, a to v hale TJ Montas, rodiče osloví přímo trenéři. Jediné, co je jisté, že tréninky musí být s rouškou a maximální počet dětí v hale na trenéra devět. Čtěte webové informace, všechno se může měnit, až budeme mít zprávu od ředitele školy, pošleme všem email.

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

HLEDÁME NOVÉ DĚTI

OPĚT OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁME S TRÉNINKY MALÝCH DĚTÍ VE SPORTOVNÍ HALE ZŠ KUKLENY

PŘIJĎTE MEZI NÁS A ZAČNETE CHODIT PRAVIDELNĚ

Náborák 08 2021

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný