On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Důležité informace pro novou sezonu 2019/2020:

Oddílový příspěvek za pololetí je 2000,- Kč (v tom je zahrnut i příspěvek TJ a ČBaS), 2. sourozenec 1500,- Kč. Prosíme, aby oddílové příspěvky za 2. pololetí 2019 byly uhrazeny do 25.9. 2019 a příspěvky za 1. pololetí 2020 do 25.1. 2020. Oddílové příspěvky se platí převodem na účet č. 1081507309/0800 TJ Montas, var. symbol rodné číslo a do poznámky uvést jméno dítěte.

               

Tréninky probíhající v hale ZŠ Kukleny:

Přípravka a ml.žáci                           úterý, čtvrtek     17,00 – 18,00(19,00) hod.                            

Žáci:                                                  úterý,čtvrtek     18,00 - 19,00 (20,00) hod.

Výběr žactva a dorostu, dospělí       středa                 18,30 – 20,00 hod.                             

Starší žactvo a dorost                      úterý, čtvrtek       19,00 – 20,00 hod.

Dospělí a vybraný dorost:                pondělí                19,30 – 20,30 hod.

I letos přijímáme nové členy ve věku 6 – 9 let do přípravky, kde jsou hravou formou seznamováni se základy badmintonu a jiných pohybových činností. Zájemci se mohou přijít podívat do konce září na tréninky od 17-ti hodin

nebo telefonovat 603 102 501 (p. Štěpová).

Seznamte se také s předstihem s termínovým kalendářem akcí či turnajů mládeže, aby děti mohly na turnaje jezdit. Na oblastní žebříčkové turnaje jezdí auty i trenéři s pokročilými hráči, na dětské turnaje je odvoz a zajištění zpravidla v rukou rodičů.

Termínový kalendář webových stránkách v sekci Badminton / Oddíl / Kalendář turnajů

S rodiči komunikujeme emailem i přes internet. Proto žádáme nové členy oddílu o vyplnění evidenční karty člena oddílu s  uvedením e-mailové adresy někoho z rodičů, kam můžeme zprávy posílat. Součástí je i souhlas rodičů s GDPR nových hráčů vzhledem k nařízení EU.    

Žádáme zároveň rodiče současných dětských a dorosteneckých hráčů o vyplnění formuláře ohledně zdraví dítěte a kontaktů.

Doporučujeme navštěvovat stránky našeho oddílu (www.tjmontas.cz/badminton), na kterých se dozvíte všechny důležité informace.

Kontaktní e-mailová adresa na Zdenku Štěpovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ( popř. na stránce oddílu na facebooku).    

                      

Dle soutěžního řádu ČBaS jsou hráči, kteří se zúčastní vyšších soutěží (GPB,GPA), povinni absolvovat lékařskou prohlídku (její platnost je 12 měsíců), netýká se hráčů začátečníků (pro ty formulářek v příloze).

Poslední trénink dospělých končí 25.května 2020, poslední trénink mládeže v hale je v 11. června 2020.

Závěrečný rozlučkový trénink a tradiční táboráček s opékáním je v úterý 16. června 2020 u haly TJ Montas.

V prvním týdnu v srpnu 2020 proběhne tradiční letní soustředění oddílu pro pokročilé a vybrané hráče, jubilejně již po desáté ve Skutči.

Pozvánka na letní sportovní soustředění oddílu badmintonu TJ Montas HK

Termín: od soboty 27. 7. do pátku 2. 8. 2019

Příjezd účastníků: doprava vlastní v sobotu 27. 7. mezi 12. – 13. hodinou do sportovní haly Skuteč

Odjezd účastníků: pátek 2. 8. od 13 – 14:30 od sportovní haly

Místo:   sportovní hala Skuteč

            ( hala 5 kurtů, malá hala 2 kurty, venkovní hřiště s umělým povrchem, běžecká dráha, bazén s tobogánem )

Spaní: v pětilůžkových pokojích s koupelnou v hale (30 postelí), starší děti ve čtyřlůžkových pokojích na internátu gymnázia (cca 500 m od haly)

Stravování: na 1. den (sobota) svačinu, začínáme večeří, strava 3 x denně v jídelně gymnázia, pití dětem budeme kupovat, nově jsou nápoje v ceně soustředění

S sebou: sportovní obuv do haly, sportovní obuv na hřiště (běhy, fotbal…), vycházková obuv, „přezůvky“, rakety, vše pro sportování (alespoň 4 bavlněná trička, trenýrky, ponožky, tepláky, bunda), ručníky, kapesníky, osobní hygienické potřeby, plavky, krém na opalování, sluneční brýle, jednoduché vycházkové oblečení, pokrývka hlavy, malý batoh (výlet), kartičku pojišťovny, zdrav. průkaz

kapesné cca 300,- až 500,- Kč

Náplň soustředění:  tréninky badmintonu (technika), kondiční cvičení.  Trenéři: Bášovi, Neděla, Hubáček, Plánička a pomocní....

Cena soustředění: 4400,- Kč

V ceně je zahrnuto: stravování po celou dobu soustředění, pitný režim, nocležné, platba za pronájem hal, hřiště a bazén + památeční triko, pokud dítě přihlásíte – prosíme zároveň rovnou napsat velikost trika)

Platbu provést nejdéle do konce dubna na účet oddílu.  1081507309/0800 (var. symbol rodné číslo dítěte)

Potvrzení o bezinfekčnosti a lékařské potvrzení se bude odevzdávat při příjezdu. Formulář bezinfekčnosti naleznete níže.

 

Zdenka Štěpová   mob.   603 102 501         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                              

                                

Ke stažení
Download this file (PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCU DÍTĚTE_Skuteč.pdf)BEZINFEKČNOST[formulář]219 kB

Oddílový příspěvek za pololetí je 2000,- Kč (v tom je zahrnut příspěvek TJ a ČBaS), 2. sourozenec 1500,- Kč. Prosíme, aby oddílové příspěvky za 2. část sezóny byly zaplaceny do 25. 1. 2019. Oddílové příspěvky se platí převodem na účet oddílu badmintonu TJ Montas.

               (č.ú. 1081507309/0800, variabilní symbol: rodné číslo dítěte)

Tréninky probíhající v hale ZŠ Kukleny:

Přípravka a mladší žáci                   úterý, čtvrtek     17,00 – 18,00(19,00) hod.                            

starší žáci:                                    úterý, čtvrtek       18,00 - 19,00 (20,00) hod.

výběr žactva a dorostu, dospělí       středa                18,30 – 20,00 hod.                             

starší žáci a dorost.                        úterý, čtvrtek      19,00 – 20,00 hod.

dospělí:                                         pondělí               19,30 – 20,30 hod.

Opět přijímáme nové členy ve věku 6 – 10 let do přípravky, kde jsou hravou formou seznamováni se základy badmintonu včetně jiných pohybových činností. Zájemci se mohou přijít podívat na tréninky od 17-ti hodin nebo telefonovat 603 102 501 (p. Zdena Štěpová).

Termínový kalendář akcí mládeže (viz tyto webové stránky v sekci "Oddíl") - je zájmem oddílu, aby děti mohly na turnaje jezdit. 

S rodiči komunikujeme i přes internet. Proto žádáme nové členy oddílu o vyplnění evidenční karty člena oddílu s  uvedením e-mailové adresy někoho z rodičů, kam můžeme zprávy posílat. Doporučujeme navštěvovat stránky našeho oddílu na www.tjmontas.cz, na kterých se dozvíte všechny důležité informace.

Kontaktní e-mailová adresa na Zdenku Štěpovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ( popř. na stránce oddílu na facebooku).    

Novinkou je souhlas rodičů GDPR vzhledem k nařízení EU.                        

Dle soutěžního řádu ČBaS jsou hráči, kteří se zúčastní vyšších soutěží, povinni absolvovat lékařskou prohlídku (její platnost je 12 měsíců), netýká se hráčů začátečníků.

Poslední trénink dospělých končí 30.května 2019, poslední trénink mládeže v hale je v 13. června 2019.

Závěrečný rozlučkový trénink či badmintonové hrátky a táboráček v úterý 18. června 2019 u haly TJ Montas v Kuklenách.

V termínu 27. 7. - 2. 8. 2019 proběhne tradiční letní sportovní soustředění oddílu pro pokročilé a vybrané hráče - opět ve Skutči.

 

V sobotu 18.ledna 2014 jsme uspořádali turnaj pro děti a jejich rodiče či příbuzné. Do haly TJ Montas se dostavilo celkem 18 dvojic, které tvrdě zápolily ve skupinách. Všichni si určitě dobře zahráli a přišli na to, jak se ta čtyřhra vlastně hraje a počítá. Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky, které dokumentují dobrou zábavu. Hlavně patří dík Honzovi Opitzovi za zorganizování akce.

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný