On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Pozvánka na letní sportovní soustředění oddílu badmintonu TJ Montas HK

Termín: od soboty 27. 7. do pátku 2. 8. 2019

Příjezd účastníků: doprava vlastní v sobotu 27. 7. mezi 12. – 13. hodinou do sportovní haly Skuteč

Odjezd účastníků: pátek 2. 8. od 13 – 14:30 od sportovní haly

Místo:   sportovní hala Skuteč

            ( hala 5 kurtů, malá hala 2 kurty, venkovní hřiště s umělým povrchem, běžecká dráha, bazén s tobogánem )

Spaní: v pětilůžkových pokojích s koupelnou v hale (30 postelí), starší děti ve dvou - třílůžkových pokojích na internátu gymnázia (cca 500 m od haly)

Stravování: na 1.den (sobota) svačinu, začínáme večeří, strava 3 x denně v jídelně gymnázia, pití dětem budeme kupovat, nově jsou nápoje v ceně soustředění

S sebou: sportovní obuv do haly, sportovní obuv na hřiště (běhy, fotbal…), vycházková obuv, „přezůvky“, rakety, vše pro sportování (alespoň 4 bavlněná trička, trenýrky, ponožky, tepláky, bunda), ručníky, kapesníky, osobní hygienické potřeby, plavky, krém na opalování, sluneční brýle, jednoduché vycházkové oblečení, pokrývka hlavy, malý batoh (výlet), kartičku pojišťovny, zdrav. průkaz

kapesné cca 300,- - 500,- Kč

Náplň soustředění:  tréninky badmintonu (technika), kondiční cvičení.  Trenéři: Bášovi, Neděla, Hubáček, Plánička a pomocní....

Cena soustředění: 4400,- Kč

V ceně je zahrnuto: stravování po celou dobu soustředění, pitný režim, nocležné, platba za pronájem hal, hřiště a bazén + památeční triko, pokud dítě přihlásíte – prosíme zároveň rovnou napsat velikost trika)

Přihlášky pište emailem do konce ledna 2019

Platbu provést nejdéle do konce dubna na účet oddílu.  1081507309/0800 (var. symbol rodné číslo dítěte)

Potvrzení o bezinfekčnosti a lékařské potvrzení se bude odevzdávat při příjezdu. Formulář bezinfekčnosti naleznete níže u článku "Soustředění Skuteč 2018".

Pošlu přihlášeným dětem.

   

Zdenka Štěpová   mob.   603 102 501         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                              

                                

Oddílový příspěvek za pololetí je 2000,- Kč (v tom je zahrnut příspěvek TJ a ČBaS), 2. sourozenec 1500,- Kč. Prosíme, aby oddílové příspěvky za 2. část sezóny byly zaplaceny do 25. 1. 2019. Oddílové příspěvky se platí převodem na účet oddílu badmintonu TJ Montas.

               (č.ú. 1081507309/0800, variabilní symbol: rodné číslo dítěte)

Tréninky probíhající v hale ZŠ Kukleny:

Přípravka a mladší žáci                   úterý, čtvrtek     17,00 – 18,00(19,00) hod.                            

starší žáci:                                    úterý, čtvrtek       18,00 - 19,00 (20,00) hod.

výběr žactva a dorostu, dospělí       středa                18,30 – 20,00 hod.                             

starší žáci a dorost.                        úterý, čtvrtek      19,00 – 20,00 hod.

dospělí:                                         pondělí               19,30 – 20,30 hod.

Opět přijímáme nové členy ve věku 6 – 10 let do přípravky, kde jsou hravou formou seznamováni se základy badmintonu včetně jiných pohybových činností. Zájemci se mohou přijít podívat na tréninky od 17-ti hodin nebo telefonovat 603 102 501 (p. Zdena Štěpová).

Termínový kalendář akcí mládeže (viz tyto webové stránky v sekci "Oddíl") - je zájmem oddílu, aby děti mohly na turnaje jezdit. 

S rodiči komunikujeme i přes internet. Proto žádáme nové členy oddílu o vyplnění evidenční karty člena oddílu s  uvedením e-mailové adresy někoho z rodičů, kam můžeme zprávy posílat. Doporučujeme navštěvovat stránky našeho oddílu na www.tjmontas.cz, na kterých se dozvíte všechny důležité informace.

Kontaktní e-mailová adresa na Zdenku Štěpovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ( popř. na stránce oddílu na facebooku).    

Novinkou je souhlas rodičů GDPR vzhledem k nařízení EU.                        

Dle soutěžního řádu ČBaS jsou hráči, kteří se zúčastní vyšších soutěží, povinni absolvovat lékařskou prohlídku (její platnost je 12 měsíců), netýká se hráčů začátečníků.

Poslední trénink dospělých končí 30.května 2019, poslední trénink mládeže v hale je v 13. června 2019.

Závěrečný rozlučkový trénink a táboráček ve čtvrtek 18. června 2019 u haly TJ Montas v Kuklenách.

V termínu 27. 7. - 2. 8. 2019 proběhne tradiční letní sportovní soustředění oddílu pro pokročilé a vybrané hráče - opět ve Skutči.

Pozvánka na sportovní soustředění oddílu badmintonu TJ Montas HK

 Pozvánka se týká pouze těch, kteří jezdí na soustředění pravidelně, případně byli vloni a obdrželi pozvánku emailem. Uvolněná místa budou nabídnuta dalším zájemcům.

Termín:  od soboty 28.7. do pátku 3.8. 2018

Příjezd účastníků:  sobota 28. 7.  mezi 13. – 14. hodinou do sportovní haly Skuteč

Odjezd účastníků domů:  pátek 3.8. od 13 – 14,30 od sportovní haly

Místo:    sportovní hala Skuteč (hala 5 kurtů, malá hala 2 kurty, venkovní hřiště s umělým povrchem, běžecká dráha, bazén s tobogánem)

Spaní:  v pětilůžkových pokojích s koupelnou v hale (30 postelí), starší ve dvou - třílůžkových pokojích na internátu gymnázia (cca 200 m od haly)

Stravování:  na 1.den (sobota) svačinu, začínáme večeří, strava 3x denně v jídelně gymnázia, pití si zajišťuje každý účastník sám (pití dětem kupujeme a mohou si ho odkupovat na pokoji trenérů v hale)

S sebou:  sportovní obuv do haly, sportovní obuv na hřiště (běhání, fotbal…), vycházková obuv, „přezůvky“, rakety, vše pro sportování (alespoň 4 sportovní trička, trenýrky, ponožky, tepláky, bunda), ručníky, kapesníky, osobní hygienické potřeby, plavky, krém na opalování, sluneční brýle, jednoduché vycházkové oblečení, pokrývka hlavy, malý batoh (výlet), kartičku pojišťovny, zdrav. průkaz (!)kapesné cca 300,- až 500,- Kč (pití, zmrzlina.…). Mobilní telefon bude účastníkům do 15ti let zpřístupněn pouze v omezeném rozsahu.

Náplň soustředění:  tréninky badmintonu (technika), kondiční a posilovací cvičení, atletická příprava na dráze, sportovní hry (florbal, fotbal, stolní tenis) 

trenéři: oba Bášovi, René Neděla, Pavel Hubáček, Karel Plánička a pomocní...

                                

Cena soustředění 3.900,- Kč

V ceně je zahrnuto: stravování po celou dobu soustředění mimo pití, nocležné, platba za pronájem hal, hřiště a bazén + památeční triko (info o tričku bude pak v dalších emailech přihlášeným)

Přihlášky předejte Zdence osobně nebo potvrďte emailem do konce ledna 2018

Platbu provést nejdéle do konce dubna na účet oddílu, do poznámky uvést "soutředění Skuteč"

Potvrzení o bezinfekčnosti a lékařské potvrzení se bude odevzdávat při příjezdu.

Zdenka Štěpová    mobil   603 102 501         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Údaje pro bezhotovostní platby:

TJ  Montas                                                        IČO: CZ15063968

Pražská 581                                                      č.účtu: 1081507309/0800

500 02 Hradec Králové                                       VS  R.Č. dítěte, do poznámky uvést "soustředění Skuteč"

 

Ke stažení
Download this file (PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCU DÍTĚTE.doc)BEZINFEKČNOST[ ]32 kB

 

V sobotu 18.ledna 2014 jsme uspořádali turnaj pro děti a jejich rodiče či příbuzné. Do haly TJ Montas se dostavilo celkem 18 dvojic, které tvrdě zápolily ve skupinách. Všichni si určitě dobře zahráli a přišli na to, jak se ta čtyřhra vlastně hraje a počítá. Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky, které dokumentují dobrou zábavu. Hlavně patří dík Honzovi Opitzovi za zorganizování akce.

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga m plzen

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-v-barazi-udrzely-tymy-montasu-dobrusky

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/jak-posilily-tymy-pred-extraligou-prvni-ligou-vyrazne-projdete-si-schvalene-prestupy-hostova

10 x zlato z MČR

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Bětka Kuba mix

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný