On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Stolní tenis

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Poslední červnový týden odjel tým oddílu stolního tenisu TJ Montasu na Mistrovství Evropy veteránů do švédského Helsingborgu. A přestože se nám nedařilo tak, jak bychom si přály, nevrátily jsme se s prázdnou. Jarča Samková vybojovala společně se svojí spoluhráčkou Jitkou Maršíkovou zlatou medaili ve čtyřhře v soutěži consolation WD 65. Zdena Vaňková obsadila 9. místo v hlavní soutěži jednotlivců kategorie W 70  a  stejnou příčku si odvezla i Gabča Aubusová  se svojí parťačkou Veronikou Ševčíkovou ze čtyřhry v kategorii WD 40.

A po zážitcích sportovních jsme vyrazily vstříc zážitkům cestovatelským. V místní půjčovně jsme si vypůjčily dvě auta a vydaly se na cestu po Švédsku. Z Helsingborgu, kde jsme si prohlédly přístav, monumentální radnici a pozůstatky středověkého hradu, jsme zamířily do Halmstadtu, abychom si prohlédly na nábřeží stojící sochu od P. Picassa. V Götegorgu jsme navštívily Volvo muzeum a na západním Bohuslänském pobřeží jsme se kochaly malebnými barevnými domečky vtěsnanými do vysokých skal. Kouzlu těchto míst podlehla i herečka Ingrid Bergman, která trávila dovolené v přístavním městečku Fjällbaca. Památku UNESCO – záhadné skalní reliéfní kresby z doby bronzové jsme shlédly ve Vitlycke.

Ze západního pobřeží jsme se přesunuly k jezerům Vättern a Vänern, kde jsme obdivovaly kaskádové vodopády v Trollhättenu, vojenskou pevnost Karlsborg a prošly jsme se po národním parku Tivedens. Uzeného úhoře jsme ochutnaly ve vyhlášené restauraci Fiskmagasinet v Nörrkeppingu, kde jsme se následně navštívily komplex zrekonstruovaných továrních hal a skladišť se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací.

Na své cestě jsme nemohly vynechat rodiště Astrid Lindgrenové – městečko Wimmerby. Zde jsme se v přírodním zábavním parku Astrid Lindgrens Värld, společně s Pippi punčochatou, Dětmi z Bullerbynu a dalšími postavami z příběhů A. Lindgrenové opět přenesly do dětství.

Ostrov Öland – místo světového dědictví UNESCO, kam jsme z pevniny přejely po 6 km dlouhém mostě, nás naprosto uchvátil. Kromě množství větrných mlýnů, které se objevují jako v šílených představách Dona Quijota, je zde k vidění spousta dalších zajímavostí – letní sídlo královské rodiny, starověká opevnění a pohřebiště, majáky na severní a jižní straně ostrova, Les trollů, vodní hrad, husté lesy plné hub i rozlehlé travnaté pláně s volně se pasoucím dobytkem, písčité pláže i městečka pulsující prázdninovou atmosférou.

Na své cestě jsme samozřejmě ochutnaly i místní speciality nejen slané, ale i sladké – obložené housky s krevetovým salátem, zapečené vepřové s bramborami, rybí polévku a spoustu jiných dobrot.

Po vydařeném výletě se již těšíme na další sezonu, po letech opět druholigovou.

ME veteránů 2017

Další foto: http://ceccato.rajce.idnes.cz/TJ_Montas_Stolni_tenis_ME_veteranu_2017/

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Úspěchy Bětky Bášové

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali v únoru 2019 na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Bášová Alžběta 02 2019 

Dalším oceněním pro Bětku je její účast na slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců města Hradec Králové za rok 2018, které proběhlo 20. února 2019 v hradecké Filharmonii. Bětka se umístila v silné konkurenci na krásném 7. místě a před zaplněným hledištěm přebírala ocenění společně se svým otcem a trenérem Petrem. Dokonce pak byla Bětka vyzvána k neformálnímu rozhovoru s konferenciérem večera, který byl velmi bezprostřední a humorný.

Více o vyhlašování nejlepších sportovců: http://www.cushk.cz/hk/nejuspesnejsi-sportovec-roku-2018-mesta-hradec-kralove-1429/

Fotodokumentace: https://www.zonerama.com/doudera/Album/5113675

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný