On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Stolní tenis

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Poslední červnový týden odjel tým oddílu stolního tenisu TJ Montasu na Mistrovství Evropy veteránů do švédského Helsingborgu. A přestože se nám nedařilo tak, jak bychom si přály, nevrátily jsme se s prázdnou. Jarča Samková vybojovala společně se svojí spoluhráčkou Jitkou Maršíkovou zlatou medaili ve čtyřhře v soutěži consolation WD 65. Zdena Vaňková obsadila 9. místo v hlavní soutěži jednotlivců kategorie W 70  a  stejnou příčku si odvezla i Gabča Aubusová  se svojí parťačkou Veronikou Ševčíkovou ze čtyřhry v kategorii WD 40.

A po zážitcích sportovních jsme vyrazily vstříc zážitkům cestovatelským. V místní půjčovně jsme si vypůjčily dvě auta a vydaly se na cestu po Švédsku. Z Helsingborgu, kde jsme si prohlédly přístav, monumentální radnici a pozůstatky středověkého hradu, jsme zamířily do Halmstadtu, abychom si prohlédly na nábřeží stojící sochu od P. Picassa. V Götegorgu jsme navštívily Volvo muzeum a na západním Bohuslänském pobřeží jsme se kochaly malebnými barevnými domečky vtěsnanými do vysokých skal. Kouzlu těchto míst podlehla i herečka Ingrid Bergman, která trávila dovolené v přístavním městečku Fjällbaca. Památku UNESCO – záhadné skalní reliéfní kresby z doby bronzové jsme shlédly ve Vitlycke.

Ze západního pobřeží jsme se přesunuly k jezerům Vättern a Vänern, kde jsme obdivovaly kaskádové vodopády v Trollhättenu, vojenskou pevnost Karlsborg a prošly jsme se po národním parku Tivedens. Uzeného úhoře jsme ochutnaly ve vyhlášené restauraci Fiskmagasinet v Nörrkeppingu, kde jsme se následně navštívily komplex zrekonstruovaných továrních hal a skladišť se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací.

Na své cestě jsme nemohly vynechat rodiště Astrid Lindgrenové – městečko Wimmerby. Zde jsme se v přírodním zábavním parku Astrid Lindgrens Värld, společně s Pippi punčochatou, Dětmi z Bullerbynu a dalšími postavami z příběhů A. Lindgrenové opět přenesly do dětství.

Ostrov Öland – místo světového dědictví UNESCO, kam jsme z pevniny přejely po 6 km dlouhém mostě, nás naprosto uchvátil. Kromě množství větrných mlýnů, které se objevují jako v šílených představách Dona Quijota, je zde k vidění spousta dalších zajímavostí – letní sídlo královské rodiny, starověká opevnění a pohřebiště, majáky na severní a jižní straně ostrova, Les trollů, vodní hrad, husté lesy plné hub i rozlehlé travnaté pláně s volně se pasoucím dobytkem, písčité pláže i městečka pulsující prázdninovou atmosférou.

Na své cestě jsme samozřejmě ochutnaly i místní speciality nejen slané, ale i sladké – obložené housky s krevetovým salátem, zapečené vepřové s bramborami, rybí polévku a spoustu jiných dobrot.

Po vydařeném výletě se již těšíme na další sezonu, po letech opět druholigovou.

ME veteránů 2017

Další foto: http://ceccato.rajce.idnes.cz/TJ_Montas_Stolni_tenis_ME_veteranu_2017/

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný