Stolní tenis

K zápasům 2. a 3. kola jsme nastoupily na domácí půdě. V utkání proti hráčkám z TJ Sokol Chrudim jsme ztratily pouhé čtyři sety a zvítězily 10:0. Svoji premiéru si po herní pauze odbyla Gabča Aubusová a všem soupeřkám ukázala, že ping pong se nezapomíná. Svým stoprocentním výkonem nás podržela i v utkání proti nováčkovi soutěže – Tesle Pardubice, a tak jsme se nakonec rozešly se smírným výsledkem 5:5 a v tabulce se vyhouply na druhé místo.

ST dž chrudim

Tabulky a žebříčky na adrese:     http://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=1459&rocnik=2014&oblast=420109=

PF 2021

pf 2021 montas