On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Stolní tenis

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Náš čistě dámský oddíl stolního tenisu je velmi aktivní. Vedle naší hlavní činnosti – hraní ping pongu se již spoustu let společně účastníme také kulturních akcí, jezdíme do hor na pěší výlety či na lyže, ale naším největším koníčkem je jízda na kole a poznávání krásných míst v České republice. Každý rok pořádáme prázdninovou šestidenní dámskou cyklojízdu a nejinak tomu bylo i v letošním roce 2014, kdy jsme jely již po 15.!

Tentokrát jsme vyrazily na Labskou stezku. Na cestě z Děčína do Hradce Králové jsme urazily 375 km a přitom jsme ještě stihly navštívit spoustu zajímavých míst. Hned na úvod jsme zamířily k našim německým sousedům a prohlédly si lázeňské městečko Bad Schandau pěkně z výšky. Následně jsme vyrazily do Českosaského Švýcarska, vystoupaly na Pravčickou bránu a kochaly se výhledy na okolní krajinu a mohutné pískovcové skály a v Děčíně jsme nevynechaly návštěvu zámku i s přilehlou růžovou zahradou. Výbornou kávu jsme ochutnaly ve výletní restauraci Větruše v Ústí nad Labem, kam jsme se i s kolem vyvezly lanovkou z obchodního centra. Nadšení jsme neskrývaly po návštěvě zříceniny hradu Střekov. Na Račickém kanále jsme zafandily našim borcům v závodě dračích lodí a soutok Labe s Vltavou shlédly z vyhlídkové věže chrámu sv. Petra a Pavla v Mělníku. V úmorném vedru přišla vhod koupel v Proboštských jezerech. Ve Staré Boleslavi jsme si nenechaly ujít prohlídku kostela, před jehož dveřmi byl svým bratrem Boleslavem zavražděn sv. Václav. V Nymburce na náměstí jsme na lavičce poseděly s panem Hrabalem a v Poděbradech si pochutnaly na rybích specialitách. Pohodový výlet jsme v Hradci zapily výborným pěnivým mokem a naplánovaly příští prázdninovou jízdu.

Dračí lodě Hranice Nymburk 

Poděbrady Pravčická brána Střekov

Výletní parník v Bad Schandau Větruše

 

 

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný