On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Stolní tenis

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Náš čistě dámský oddíl stolního tenisu je velmi aktivní. Vedle naší hlavní činnosti – hraní ping pongu se již spoustu let společně účastníme také kulturních akcí, jezdíme do hor na pěší výlety či na lyže, ale naším největším koníčkem je jízda na kole a poznávání krásných míst v České republice. Každý rok pořádáme prázdninovou šestidenní dámskou cyklojízdu a nejinak tomu bylo i v letošním roce 2014, kdy jsme jely již po 15.!

Tentokrát jsme vyrazily na Labskou stezku. Na cestě z Děčína do Hradce Králové jsme urazily 375 km a přitom jsme ještě stihly navštívit spoustu zajímavých míst. Hned na úvod jsme zamířily k našim německým sousedům a prohlédly si lázeňské městečko Bad Schandau pěkně z výšky. Následně jsme vyrazily do Českosaského Švýcarska, vystoupaly na Pravčickou bránu a kochaly se výhledy na okolní krajinu a mohutné pískovcové skály a v Děčíně jsme nevynechaly návštěvu zámku i s přilehlou růžovou zahradou. Výbornou kávu jsme ochutnaly ve výletní restauraci Větruše v Ústí nad Labem, kam jsme se i s kolem vyvezly lanovkou z obchodního centra. Nadšení jsme neskrývaly po návštěvě zříceniny hradu Střekov. Na Račickém kanále jsme zafandily našim borcům v závodě dračích lodí a soutok Labe s Vltavou shlédly z vyhlídkové věže chrámu sv. Petra a Pavla v Mělníku. V úmorném vedru přišla vhod koupel v Proboštských jezerech. Ve Staré Boleslavi jsme si nenechaly ujít prohlídku kostela, před jehož dveřmi byl svým bratrem Boleslavem zavražděn sv. Václav. V Nymburce na náměstí jsme na lavičce poseděly s panem Hrabalem a v Poděbradech si pochutnaly na rybích specialitách. Pohodový výlet jsme v Hradci zapily výborným pěnivým mokem a naplánovaly příští prázdninovou jízdu.

Dračí lodě Hranice Nymburk 

Poděbrady Pravčická brána Střekov

Výletní parník v Bad Schandau Větruše

 

 

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Úspěchy Bětky Bášové

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali v únoru 2019 na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Bášová Alžběta 02 2019 

Dalším oceněním pro Bětku je její účast na slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců města Hradec Králové za rok 2018, které proběhlo 20. února 2019 v hradecké Filharmonii. Bětka se umístila v silné konkurenci na krásném 7. místě a před zaplněným hledištěm přebírala ocenění společně se svým otcem a trenérem Petrem. Dokonce pak byla Bětka vyzvána k neformálnímu rozhovoru s konferenciérem večera, který byl velmi bezprostřední a humorný.

Více o vyhlašování nejlepších sportovců: http://www.cushk.cz/hk/nejuspesnejsi-sportovec-roku-2018-mesta-hradec-kralove-1429/

Fotodokumentace: https://www.zonerama.com/doudera/Album/5113675

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný