On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Stolní tenis

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Poslední červnový týden odjel tým oddílu stolního tenisu TJ Montasu na Mistrovství Evropy veteránů do švédského Helsingborgu. A přestože se nám nedařilo tak, jak bychom si přály, nevrátily jsme se s prázdnou. Jarča Samková vybojovala společně se svojí spoluhráčkou Jitkou Maršíkovou zlatou medaili ve čtyřhře v soutěži consolation WD 65. Zdena Vaňková obsadila 9. místo v hlavní soutěži jednotlivců kategorie W 70  a  stejnou příčku si odvezla i Gabča Aubusová  se svojí parťačkou Veronikou Ševčíkovou ze čtyřhry v kategorii WD 40.

A po zážitcích sportovních jsme vyrazily vstříc zážitkům cestovatelským. V místní půjčovně jsme si vypůjčily dvě auta a vydaly se na cestu po Švédsku. Z Helsingborgu, kde jsme si prohlédly přístav, monumentální radnici a pozůstatky středověkého hradu, jsme zamířily do Halmstadtu, abychom si prohlédly na nábřeží stojící sochu od P. Picassa. V Götegorgu jsme navštívily Volvo muzeum a na západním Bohuslänském pobřeží jsme se kochaly malebnými barevnými domečky vtěsnanými do vysokých skal. Kouzlu těchto míst podlehla i herečka Ingrid Bergman, která trávila dovolené v přístavním městečku Fjällbaca. Památku UNESCO – záhadné skalní reliéfní kresby z doby bronzové jsme shlédly ve Vitlycke.

Ze západního pobřeží jsme se přesunuly k jezerům Vättern a Vänern, kde jsme obdivovaly kaskádové vodopády v Trollhättenu, vojenskou pevnost Karlsborg a prošly jsme se po národním parku Tivedens. Uzeného úhoře jsme ochutnaly ve vyhlášené restauraci Fiskmagasinet v Nörrkeppingu, kde jsme se následně navštívily komplex zrekonstruovaných továrních hal a skladišť se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací.

Na své cestě jsme nemohly vynechat rodiště Astrid Lindgrenové – městečko Wimmerby. Zde jsme se v přírodním zábavním parku Astrid Lindgrens Värld, společně s Pippi punčochatou, Dětmi z Bullerbynu a dalšími postavami z příběhů A. Lindgrenové opět přenesly do dětství.

Ostrov Öland – místo světového dědictví UNESCO, kam jsme z pevniny přejely po 6 km dlouhém mostě, nás naprosto uchvátil. Kromě množství větrných mlýnů, které se objevují jako v šílených představách Dona Quijota, je zde k vidění spousta dalších zajímavostí – letní sídlo královské rodiny, starověká opevnění a pohřebiště, majáky na severní a jižní straně ostrova, Les trollů, vodní hrad, husté lesy plné hub i rozlehlé travnaté pláně s volně se pasoucím dobytkem, písčité pláže i městečka pulsující prázdninovou atmosférou.

Na své cestě jsme samozřejmě ochutnaly i místní speciality nejen slané, ale i sladké – obložené housky s krevetovým salátem, zapečené vepřové s bramborami, rybí polévku a spoustu jiných dobrot.

Po vydařeném výletě se již těšíme na další sezonu, po letech opět druholigovou.

ME veteránů 2017

Další foto: http://ceccato.rajce.idnes.cz/TJ_Montas_Stolni_tenis_ME_veteranu_2017/

Sezona 2016/17 pro nás - družstvo žen oddílu stolního tenisu TJ Montas - byla velmi úspěšná. Bez jediné porážky jsme vyhrály Divizi, a tím si zajistily právo zúčastnit se kvalifikace o postup do II. ligy, která se konala  6.5.2017 v Brně. I tady se nám dařilo a postup jsme vybojovaly. Úspěšnou sezonu zakončíme na Mistrovství Evropy veteránů, které se koná 26.6.-1.7.2017 ve švédském Helsingborgu.

Divize žen
Tabulka:
1. Montas Hradec Králové 16 16 0 0 0 140:20 48
2. Sokol Česká Skalice 16 14 0 2 0 123:36 44
3. Tesla Pardubice 16 12 0 4 0 114:46 40
4. Sokol Chlumec n.C. 16 7 1 8 0 72:88 31
5. Sokol Chrudim B 16 6 1 9 0 70:89 29
6. SK Dobré D 16 5 3 6 2 61:98 27
7. Sokol Stěžery 16 5 2 8 1 61:99 27
8. Sokol České Meziříčí 16 2 0 14 0 46:113 20
9. Slovan Broumov 16 1 1 12 2 31:129 17

Podrobné výsledky: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2338&rocnik=2016&oblast=420109

IMG 0002 

Výsledky kvalifikace o účast ve II. lize žen 2017/18 – 6.5.2017:

 Skupina C: pořadatel TTC MS Brno

Sokol Vsetín B – Montas Hradec Králové                                               5:5 (18:21)

            Moravská Slavia Brno B – SK Svinov                                             6:1

            Montas Hradec Králové – SK Svinov                                           1:6

            Sokol Vsetín B – Moravská Slavia Brno B                                       2:6

            Moravská Slavia Brno B – Montas Hr.Králové                           4:6

            SK Svinov – Sokol Vsetín B                                                             3:6

Tabulka:

            1.           Moravská Slavia Brno B             3   2   0   1          16:9       7

            2.           Montas Hradec Králové              3   1   1   1          12:15     6

            3.           Sokol Vsetín B                            3   1   1   1          13:14     6

            4.           SK Svinov                                   3   1   0   2          10:13     5

Postup do II. ligy:                      Moravská Slavia Brno B a Montas Hradec Králové

K zápasům 2. a 3. kola jsme nastoupily na domácí půdě. V utkání proti hráčkám z TJ Sokol Chrudim jsme ztratily pouhé čtyři sety a zvítězily 10:0. Svoji premiéru si po herní pauze odbyla Gabča Aubusová a všem soupeřkám ukázala, že ping pong se nezapomíná. Svým stoprocentním výkonem nás podržela i v utkání proti nováčkovi soutěže – Tesle Pardubice, a tak jsme se nakonec rozešly se smírným výsledkem 5:5 a v tabulce se vyhouply na druhé místo.

 

ST dž chrudim

 

 Tabulky a žebříčky na adrese:     http://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=1459&rocnik=2014&oblast=420109=

Náš čistě dámský oddíl stolního tenisu je velmi aktivní. Vedle naší hlavní činnosti – hraní ping pongu se již spoustu let společně účastníme také kulturních akcí, jezdíme do hor na pěší výlety či na lyže, ale naším největším koníčkem je jízda na kole a poznávání krásných míst v České republice. Každý rok pořádáme prázdninovou šestidenní dámskou cyklojízdu a nejinak tomu bylo i v letošním roce 2014, kdy jsme jely již po 15.!

Tentokrát jsme vyrazily na Labskou stezku. Na cestě z Děčína do Hradce Králové jsme urazily 375 km a přitom jsme ještě stihly navštívit spoustu zajímavých míst. Hned na úvod jsme zamířily k našim německým sousedům a prohlédly si lázeňské městečko Bad Schandau pěkně z výšky. Následně jsme vyrazily do Českosaského Švýcarska, vystoupaly na Pravčickou bránu a kochaly se výhledy na okolní krajinu a mohutné pískovcové skály a v Děčíně jsme nevynechaly návštěvu zámku i s přilehlou růžovou zahradou. Výbornou kávu jsme ochutnaly ve výletní restauraci Větruše v Ústí nad Labem, kam jsme se i s kolem vyvezly lanovkou z obchodního centra. Nadšení jsme neskrývaly po návštěvě zříceniny hradu Střekov. Na Račickém kanále jsme zafandily našim borcům v závodě dračích lodí a soutok Labe s Vltavou shlédly z vyhlídkové věže chrámu sv. Petra a Pavla v Mělníku. V úmorném vedru přišla vhod koupel v Proboštských jezerech. Ve Staré Boleslavi jsme si nenechaly ujít prohlídku kostela, před jehož dveřmi byl svým bratrem Boleslavem zavražděn sv. Václav. V Nymburce na náměstí jsme na lavičce poseděly s panem Hrabalem a v Poděbradech si pochutnaly na rybích specialitách. Pohodový výlet jsme v Hradci zapily výborným pěnivým mokem a naplánovaly příští prázdninovou jízdu.

Dračí lodě Hranice Nymburk 

Poděbrady Pravčická brána Střekov

Výletní parník v Bad Schandau Větruše

 

 

Trénujeme od září opět ve středu v době od 19.00 - 20.00hod v malé tělocvičně na TJ Montas.

Zveme všechny, kdo mají chuť si zatrénovat.

Pro rekreační hráče jsou k dispozici 2 stoly, jen je nutné mít spoluhráče.

Vybíráme 100,-Kč/stůl/hodinu.

V současné době se trénování dětí ani dospělých nevěnujeme.

 

V loňské sezoně se některé hráčky našeho týmu potýkaly s vleklými zdravotními problémy, a tak jsme téměř polovinu soutěže odehrály pouze ve dvou. Přesto jsme i při velkém oslabení dokázaly vystoupit na "bednu" a vybojovat 3. místo v Divizi žen, pouhé dva body za děvčaty z Lokomotivy Trutnov. Do příští sezony nastoupíme s čerstvou posilou - Gábinou Aubusovou, která se vrací po několikaleté herní pauze, a tak věříme, že bychom mohly zabojovat o příčku nejvyšší.

Kopie - diplom

 

Trénujeme:  STŘEDY od září do června – od 19.00 do 20.00 hodin

Můžete si zahrát:  v době našeho tréninku volný stůl + hráč/1 hodina  Kč 100,-

 

Kontakt:  Dana Langrová: +420 604 737973, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěže:

DIVIZE ŽEN – sezóna 2012-2013 výsledky:

http://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=633&rocnik=2012&oblast=420109

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný