On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Lukáš Holub vítězem GPA dospělých v singlu na Memoriálu Stanislava Krauze v Českém Těšíně - tak by mohl znít strohý titulek. Ovšem u strohé informace nelze zůstat! Lukáš v těžké konkurenci doslova "utekl hrobníkovi z lopaty", když v boji o postup do čtvrtfinále svedl tuhý souboj s Jiřím Loudou. První set vyhrál 21:13, druhý set těsně prohrál v nastavení 23:25 a třetí set získal pro sebe 22:20. Další 3setová řež Lukáše čekala v semifinále s Honzou Janoštíkem. Finálové vítězství se již neslo ve stejném složení jako na Hradeckém lvu - výhra ve 2 setech nad hráčem Meteoru Praha Matějem Hubáčkem. V této sezóně je to již třetí vítězství Lukáše na turnaji kategorie A (nejprve na Memoriálu Holobradého v září, v prosinci v Plzni a nyní v Českém Těšíně. Připomeňme 2. místo v singlu na dalším A turnaji Benáteckém poháru v září. Výhra na listopadovém Hradeckém lvu (GPB dospělých) již byla zmíněna. Lukáš skutečně v této sezóně řádí jak "černá ruka" - nezbývá než mu popřát, ať mu to co nejdéle vydrží. 

Dalším naším zástupcem v Českém Těšíně byl Honza Hubáček v deblu společně s Lukášem - bohužel vypadli již ve 2. kole s pozdějšími finalisty Janoštík, Michal Hubáček.

Lukáš Těšín 01 2022

Výsledky  ZDE

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný