On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Abychom si pomalu zvykli, že turnaje GPA dospělých vyhrává v ČR zkrátka Lukáš Holub! Znovu to dokázal na Velké ceně města Plzně 2021 o víkendu 11. - 12. 12. Potvrdil tak skvělou formu, když v singlu v průběhu celého turnaje nenašel soupěře, který by mu sebral byť jediny set.

Podobně - bez ztráty setu - smetla naše dvojice Honza Hubáček s Míšou Fuchsovou všechny soupeře ve smíšené čtyřhře a oprávněně vystoupali až na stupeň nejvyšší.

Vítězství ve čtyřhře žen si připsala naše Míša Fuchsová spolu s Káťou Mikelovou (Meteor Praha) - jediný set ztratily v semifinálovém zápase.

A to není vše: ve čtyřhře mužů naše dvojice Lukáš Holub a Honza Hubáček obsadila 3. místo, když ve 3setové bitvě podlehli pozdějším vítězům Šelong s Drančákem.

Lukáš Plzeň 12 2021

VÝSLEDKY

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný