On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Poslední listopadový víkend dal dohromady opět naše extraligové hráče, aby odehráli 2. kolo základní části. Tentokrát ovšem bez irské posily Megee Joshua, který ve stejném čase dohrával Scottish Open v Glasgow. V sobotu se náš tým rozjel do Českého Krumlova, kde nastoupil proti asi jedinému týmu v extralize, který nemá žádnou posilu ze zahraničí a hraje s vlastními odchovanci + Pavlíkem Maňáskem z HK. A byla to opravdová bitva, z níž vzešel vítězně tým TJ Montas 3:4. Klíčový bod byl jisto jistě ten ze singla od Máry Aubuse, když v 5tisestové bitvě dokázal zvrátil nepříznivý vývoj 2:8 v pátém setu nad Tomášem Švejdou.

Mára 11 2021 Krumlov

V neděli 28. 11. jsme v domácí hale TJ Montas uvítali tým Sokol Meteor Praha. A přijel nabušený zahraničními hráči ze Španělska, Polska a reprezentanty ČR (Ondra Král). A byla to bitva nevídaná! Hned na začátek mix evropské úrovně, v němž naše dvojice Mat Nottingham, Bětka Bášová porazili nejlepší španělský mix v 5ti setech. Skvělou úroveň měl rovněž 1. debl mužů, v němž naše dvojice Nottingham, Holub vyhrála v 5ti setech nad párem Rogalski, Drančák. Za stavu utkání 3:3 nastupoval k závěrečnému singlu Lukáš Holub proti o hlavu většímu polskému Michalu Rogalskému. Lukáš předvedl životní výkon, dokázal vyhrát 2 sety, ovšem v tom pátém bylo více štěstí a sil na straně Rogalského. Konečný výsledek 3:4 pro hráče Meteoru. Asi třicítka diváků měla možnost vidět úžasný badminton v podání skvělých hráčů.

Montas Meteor 11 2021

Výsledky 2. kola extraligy

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný