On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

O víkendu v polovině listopadu 2021 jsme uspořádali již 47. ročník turnaje GPB dospělých O Hradeckého lva. Kvůli covidu nebylo možné turnaj uspořádat v roce 2020. Tradičně je o tento turnaj velký zájem z celé ČR - především z řad mužů (50), žen se zúčastnilo méně (20). Letošní ročník potvrdil i trend těch předcházejících - složení hráčů postupně "mládne", neboť se účastní více a více hráčů z juniorských kategorií, zatímco těch skutečně dospělých ubývá.

Páteční příprava haly tentokrát proběhla za účasti několika tatínků našich žákovských hráčů - a bylo to znát: asi za hodinu byla hala připravena. Díky všem zúčastněným za pomoc!

Zahájení turnaje proběhlo tradičně uvítací řečí Karla Pláničky, kdy připomněl, že vítá účastníky na nejstarším badmintonovém turnaji v Čechách, ale i na Slovensku. O jeden ročník je starší pouze MČR dospělých, ale to se hrálo na různých místech ČR. Vedení turnaje perfektně zvládl Kamil Šolar s pomocí u stolku rozhodčích od Zdeny Štěpové. Ceny medailistům (finanční a hmotné) bylo možné zajistit i díky podpoře partnerů TJ: BEAS, Marius Pedersen, Roth, Carla.

K samotným výsledkům: skvělým úspěchem je obhájení vítězství našimi hráči Lukáše Holuba v singlu, ale i v deblu společně s Honzou Hubáčkem. V těžké konkurenci je to skutečně extrémně těžké, ale podařilo se to!!! Z dalších našich hráčů potěšila především Terka Šolarová, která v singlu žen obsadila parádní 3. místo.

Lev 2021 ČM vítěz

FOTODOKUMENTACE KAMILA ŠOLARA                  KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný