On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Poslední říjnový víkend se opět rozehrála extraliga smíšených družstev badmintonu. Tým TJ Montas byl u toho - tentokrát i s oběma zahraničními posilami: Matthew Nottingham v Anglie a nově Magee Joshua z Irska. Nejprve sobotní utkání v Benátkách nad Jizerou - proti tomuto asi nejsilnějšímu týmu extraligy bodovaly v deblu žen pouze Bětka Bášová s Míšou Fuchsovou, takže konečný výsledek prohra 6:1.

Naopak v neděli na palubovce týmu FSpS MU Brno prohrála pouze v singlu žen Míša Fuchsová, takže konečný výsledek 1:6 ve prospěch TJ Montas! Obrovským úspěchem je zejména singlové vítězství Lukáše Holuba nad dánskou posilou brněnského týmu Bruunem Jepe v třísetové bitvě.

Extraliga 10 2021 2

VÝSLEDKY 1. KOLA              KOMENTÁŘ NA WEBU ČBaS

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný