On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Po dlouhé odmlce způsobené covidem jsme uspořádali GPA U19 v hale ZŠ Kukleny o víkendu 11. - 12. 2021. Účast byla jako vždy velmi silná, o to cennější jsou 2 bronzové medaile, které vybojovala Terka Šolarová v párových disciplínách. Ve čtyřhře dívek s Bárovu Johnovou (Meteor Praha) a v mixu se skoro domácím Pavlíkem Maňáskem (Rychnov n. K.). Z dalších našich hráčů bohužel opět neuspěl proti ústeckému Běhounkovi Radek Plánička, když mu podlehnul po 3setové bitvě. Ve čtyřhře chlapců hrál s českobudějovickým Danielem Dvořákem, ale síly jim stačily pouze do čtvrtfinále. Posledním naším zástupcem byl Adam Vojtěch, který ovšem jak v deblu kluků, tak v mixu vypadnul již v prvním kole.

GPAU19 řídící stolek

Co však vejde do historie je tento příběh vítěze dvouhry kluků Pavlíka Maňáska (Rychnov n. K.): ve dnech před naším turnajem v HK reprezentoval ČR v soutěži jednotlivců na ME U17 ve Slovinsku ve čtyřhře chlapců. Spolu s libereckým Honzou Rázlem tam postoupili až do 3. kola, kde však v pátek 10. 9. odpoledne podlehli. Aby Pavel stihnul GPA U19 v HK, jeho rodiče pro něj vyrazili autem, aby ho tam v pátek večer naložili a nočním přejezdem dojeli do HK v sobotu  cca v 7 hodin ráno. Pavel nastoupil ve všech 3 disciplínách, v mixu vybojoval bronzovou medaili s naší Terkou a v singlu dokonce zvítězil nad benáteckým Kubou Müllerem, který byl jediný, kdo nad ním dokázal v singlu uhrát 1 set. Neuvěřitelný příběh a hlavně výkon.

VÝSLEDKY       FOTKY I         FOTKY II

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

HLEDÁME NOVÉ DĚTI

OPĚT OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁME S TRÉNINKY MALÝCH DĚTÍ VE SPORTOVNÍ HALE ZŠ KUKLENY

PŘIJĎTE MEZI NÁS A ZAČNETE CHODIT PRAVIDELNĚ

Náborák 08 2021

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný