On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První víkend v říjnu před vyhlášením nouzového stavu proběhly tři turnaje.

V  sobotu se konalo 3.kolo Talent ligy U 13, kde nás reprezentovalo družstvo nejmladších ve složení Potůčková, Šejvlová, Boček a Tesař. Dosáhli pouze na 5.místo.

V neděli v Holicích soupeřili hráči na OP U15 o postup. Nejlépe si vedla Verča Jarošová, která získala zlato v singlu, v deblu a bronz v mixu. Lukáš Tvrdík dosáhl na stříbro v deblu.

Memoriál Holobradého dospělých ve Vinoři nedopadl podle našich představ. Náš osvědčený favorizovaný pár Holub - Hubáček narazili na dvojici Král - Mendrek, na které nestačil. Ani jedenáctinásobným mistrům ČR Bětce Bášové a Bitmanovi se nedařilo a prohráli nečekaně se Švejdou a Zuzákovou. Skončili tak bronzoví. Ani v deblu s Míšou Fuchsovou nedosáhla děvčata na prvenství, kvůli odstoupení Bětky ze soutěže. Také ale získaly bronz. Míša pak ještě dosáhla na bronz s Beranem. Gratulujeme k medailím. Určitě se bude příště dařit lépe.

TL U13 kopieOP U15 kopieMČR 2020 kopie

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

PF 2021

pf 2021 montas

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný