On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Skutečného historického úspěchu dosáhli hráči TJ Montas na únorovém Mistrovství ČR dospělých, které se hrálo v Plzni. Tak předně opakovanými nositeli Mistrů ČR se staly Bětka Bášová společně s Míšou Fuchsovou v deblu žen, a to již po páté v řadě!! Finále bylo dramatické na 3 sety, holky se trápily, ale nakonec titul získaly. Bětka Bášová zopakovala a připojila další titul v mixu s Kubou Bitmanem (Meteor Praha), a to v neskutečné sérii 11 x po sobě!! 

O pouhých 6 míčů uniknul titul naší deblové dvojici Lukáš Holub s Honzou Hubáčkem. Prohráli až ve 3 setech proti obhajitelům titulu Janáček, Švejda (Český Krumlov).

Petr Báša jako trenér měl v neděli při finálových bojích skutečně těžkou práci, když většinu času prožil na židli pro kouče. Ale bylo to příjemné, určitě.

Dalším oceněním z Galavečera je titul Nejlepší badmintonistka roku pro Bětku Bášovou, jakož i tzv. Počin roku pro Bětku Bášovou s Kubou Bitmanem (10 vítězství na MČR v mixu).

MČR Bětka a Míša MČR Lukáš a Honza 

GALAVEČER     KOMENTÁŘ ČBaS     VÝSLEDKY     FOTODOKUMENTACE     FOTKY OD PAVLA

MČR 2020 VŠICHNI

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

HLEDÁME NOVÉ DĚTI

OPĚT OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁME S TRÉNINKY MALÝCH DĚTÍ VE SPORTOVNÍ HALE ZŠ KUKLENY

PŘIJĎTE MEZI NÁS A ZAČNETE CHODIT PRAVIDELNĚ

Náborák 08 2021

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný