On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Mostecká sportovní hala byla dějištěm GPB dospělých pod názvem Pohár badmintonové akademie. Náš oddíl reprezentovali Lukáš Holub (nasazená jednička v singlu) a Marek Aubus. Lukáš zpočátku plnil roli nasazené jedničky, ale pak jeho kotník nevydržel enormní zatížení - v semifinále prohra s Honzou Vitverou ve 3 setech. Mára Aubus podlehl ve čtvrfinále Ondřejovi Klimešovi (Vesec). Ve čtyřhře mužů vyhrál Lukáš společně s pardubickým Matějem Ehmem bronz, když však musel kvůli ne zcela doléčenému zranění kotníku skrečovat boj o finále. Mára s pardubickým Michalem Grundem vypadli ve čtvrfinále.

Lukáš Most 

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=0A93DCB9-E9CE-4168-97F6-7ADE2442FA5C

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný