On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První jarní sobotu uspořádal náš oddíl dětský turnaj v kategoriích U9, U11 a U13. Sjelo se více než 50 dětí ze všech okolních koutů tak, že nestačily všechny parkovací plochy v okolí haly TJ Montas. Hrálo se na všech 5 kurtech v hale a jednom kurtu v sokolovně. A dokonce mladší kategorie se sníženou sítí - to je novinka v badmintonových regulích. Z našeho oddílu se zúčastnilo několik mladších hráčů a hráček a byla to pro ně výborná příležitost odzkoušet to, co během týdne trénují. Turnajové zkušenosti jsou pro každého nesmírně cenné, neboť na vlastní kůži zjistí, co mu vlastně nejvíce chybí ke zlepšení: zda-li je to úderová jistota, technické dovednosti nebo pohyb po hřišti. A vedle toho také nutná herní taktika.

20190323 113539 

Fotky: https://sonska.rajce.idnes.cz/Detsky_turnaj_23.3.2019/?

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný