On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První jarní víkend uspořádali v Dobřanech za Plzní celostátní turnaj GPB kategorie U17. Náš oddíl tam mohl vyslat 3 hráče: Adama Vojtěcha, Terku Šolarovou a Radka Pláničku. Radek bohužel těsně před odjezdem onemocněl, takže nakonec ve výsledcích vidíme pouze Adama a Terku. A určitě je bylo dobře vidět, zejména Terka se vrací se svým historickým úspěchem - 2 stříbrné medaile ze singlu (prohra ve finále až s rychnovskou Péťou Maixnerovou) a ze čtyřhry (společně s Bárou Johnovou z Meteoru Praha). To vše v konkurenci 50 děvčat v singlu, 26 párů v deblu! Adam prohrál v singlu o postup do čtvrtfinále s šikovným Davidem Smutným (Brno), stejně tak ve čtvrtfinále debla společně v páru s Tomášem Matulou prohráli s Davidem Smutným hrajícím v páru s Pavlem Maňáskem.

Dobřany debl Dobřany singl 

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=F1F8DCB4-9D51-4A99-BF79-6A1BA307F080

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný