On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V polovině března jsme obsadili turnaj GPC U13 v Novém Městě nad Metují pouze 2 hráčkami: Bára Kastnerová a Evelínka Freibauerová. Vracejí se stříbrnými medailemi ze čtyřhry holek - tak holky, příště taky něco v singlu! A příště více našich dětí na turnaj, zejména v tak blízké dojezdové vzdálenosti.

IMG 2918 

V sobotu přivezla bronzovou medaili Terka Šolarová z GPC U19 v Praze - Hamrech. V prvním kole porazila první nasazenou Pokornou z Benátek a v semifinále prohrála s pozdější vítězkou Šilhavou z domácího Hamru. Turnaje se měl také zúčastnit Radek Plánička, ale kvůli lehčímu výronu na levé noze raději zůstal doma.

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=ABFC7149-BE6C-455E-B1C2-0EC08F6CA329&draw=3

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný