On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První únorová sobota a s ní i účast našich hráčů na GPC U15 v Pardubicích. Vlivem nového způsobu bodování a otevření všech turnajů GP C se ukazuje, že je to velký přínos pro badminton - tyto turnaje se podstatně zkvalitnily, přijíždějí na ně hráči z jiných oblastí a počet účastníků je nutno limitovat, aby se vůbec turnaj během jednoho dne odehrál.

S našimi dětmi jel Kamil Šolar a zde je jeho částečné zpravodajství: "Verča Jarošová předvedla po delší odmlce (nemoc) solidní výkon, dosáhla na bronz v mixu s Filipem Raušem ze Židlochovic a na stříbro v deblu s Bárou Kulhánkovou z Pardubic. Lukáš Tvrdík si odvezl bronz v deblu s Vojtou Havlíčkem a Ondra Šolar bronz v mixu s Denisou Valentovou. Jenom na Aničku Kuchovou se nedostalo, ale ta jako jediná zase prošla do druhého kola singlu, ve kterém prohrála s Apčou Bártovou. Zadarmo to nedala, chvílemi dokázala hrát s Apčou docela vyrovnaně. Kluci narazili v singlu hned v prvním kole na těžké protihráče, Lukáš na Marka Waliszewského, Ondra na Jana Ptáčka. Dokázali s nimi držet krok a prohráli až po třech setech. Obzvlášť Lukáš předvedl velmi dobrý koncentrovaný výkon, který si pokazil až v třetím setu za stavu 14:10 ve svůj prospěch, kdy už neudržel nervy na uzdě. Za mne to byl zatím nejlepší zápas, který jsem viděl Lukáše hrát, a Waliszewski (2. místo na MČR ve stejné věkové kategorii) měl opravdu namále."

GPC U15 

Výsledky: www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=03EA4FD8-7654-4092-9C4B-AD33940AD4F7

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga m plzen

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-v-barazi-udrzely-tymy-montasu-dobrusky

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/jak-posilily-tymy-pred-extraligou-prvni-ligou-vyrazne-projdete-si-schvalene-prestupy-hostova

10 x zlato z MČR

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Bětka Kuba mix

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný