On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V posledním lednovém víkendu odjeli 3 naši hráči bojovat na GPA v kategorii U13 do Jihlavy: Ondra Šolar, Lukáš Tvrdík a Verča Jarošová.

Verča 3. místo v deblu s Apčou Bártovou, Lukáš 3. místo v deblu s Vojtou Havlíčkem, Ondra skončil ve čtvrtfinále singlu a čtvrtfinále deblu.

Děti se snažily, na všech bylo vidět, jak moc se chtějí prosadit. V singlu  měla Verča trochu smůlu na los, kdy se všechny holky z naší oblasti sešly ve stejné čtvrtce pavouka, takže to byl v podstatě „oblastní turnaj“. V deblu doplňovala Apču tvrdou smečí, zatímco Apča ovládala síť. Velký problém pro Verču představovaly rychlé míče, jak z podání, tak při hře dávala obrovské množství autů.

Ondra v skončil v singlu s druhým nasazeným, po vyrovnaném prvním setu až do stavu 17:18, kdy zatloukl vítězný míč do saka, zatímco protihráč se válel na zemi.  Druhý set odevzdal bez boje, asi psychika. Ve čtyřhře pěkný výkon s Adamem Burgetem, v závěru ovlivněný Adamovým zraněním.

Lukáš s Vojtou překvapili velkou bojovností, obzvlášť když hráli proti Ondrovi a Adamovi. Nasazení jim pak vydrželo skoro celý první set semifinálového zápasu, kdy hráli velmi vyrovnaně se soupeři. Trochu si to pokazili v závěru druhého setu, kdy už neudrželi koncentraci a darovali protihráčům hodně bodů zadarmo. Chce to trochu zapracovat na zvládání emocí -:)

lukas GPA U13 verca GPA U13

Výsledky a komentář: https://czechbadminton.cz/article/gpa-u13-v-jihlave-tri-tituly-pro-osladilovou-dva-pro-simona-srnce

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK bude hrát v této sezóně nejvyšší soutěž ČR Extraligu.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta (přestup), Fuchsová Míša (hostování), Krpatová Lucie (hostování)

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: http://czechbadminton.cz/article/tahak-prvniho-kola-extraligy-zvladlo-lepe-brno-benatky-porazilo-53

Bětka Bášová BADMINTONISTKOU ROKU

Bětka Bášová byla vyhlášena v anketě Badmintonista roku 2017 NEJLEPŠÍ BADMINTONISTKOU! Blahopřejeme.

Bětka

 https://czechbadminton.cz/article/badmintonisty-roku-2017-ludik-basova-do-sine-slavy-uveden-memoriam-ivan-skacha

 Bětka a Míša

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný