On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Třetí lednový víkend se v ČR odehrálo třetí kolo Extraligy, nejvyšší týmové soutěže družstev. V sobotu na domácí půdě hostilo družstvo TJ Montas hráče TJ Sokola Klimkovice a bohužel jsme prohráli 2:6. K vidění bylo 8 skvělých zápasů, v nichž více štěstí bylo na straně mladého týmu Klimkovic. Kdo se přišel podívat, tak mohl vidět velmi dramatický vývoj deblu mužů, kde o vítězi (domácí) rozhodoval až stav 23:21 ve třetím setu. Náš juniorský hráč odehrál skvělé utkání proti hráči z Dánska Pederovi Sovndalovi a nedal mu nic zadarmo - rozhodovalo se až ve třetím setu. Lukáš Holub sice prohrál "na jedničce" s ukrajinským hráčem Pochtarevem, ale výměny byly tak neuvěřitelně dlouhé, že bylo možné si dojít během jedné z výměn doslova pro kafe. Lukášovi patří ke cti, že bojoval o každý míč a ačkoliv se zdálo, že je to nerovný souboj, nenechal mu skutečně nic zadarmo. Je jenom škoda, že kvalitní badminton nepřišlo shlédnout více diváků - vždyť oddíl má asi 150 členů, tak kde všichni byli?

DSCN8324 

V neděli pak náš tým odjel bojovat do Benátek nad Jizerou. Výsledek 7:1 pro domácí tým je něčím, co se očekávalo, neboť za Benátky nastoupili celkem 4 velmi kvalitní hráči ze zahraničí. Čestný úspěch Montasu zajistily holky Bětka Bášová a Míša Fuchsová v deblu.

Po třetím kole tým TJ Montas klesnul na 5. místo v tabulce a možný postup do čtvrtfinále se tak významně vzdálil. Ale bojujeme dál!

Výsledky: https://czechbadminton.cz/content/extraliga     Komentář: https://czechbadminton.cz/article/extralize-i-po-tretim-kole-kraluje-brno-dotiraji-benatky-meteor

Fotodokumentace: http://sonska.rajce.idnes.cz/Extraliga_20.leden_2018_s_Klimkovicemi/

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK bude hrát v této sezóně nejvyšší soutěž ČR Extraligu.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta (přestup), Fuchsová Míša (hostování), Krpatová Lucie (hostování)

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: http://czechbadminton.cz/article/tahak-prvniho-kola-extraligy-zvladlo-lepe-brno-benatky-porazilo-53

Bětka Bášová BADMINTONISTKOU ROKU

Bětka Bášová byla vyhlášena v anketě Badmintonista roku 2017 NEJLEPŠÍ BADMINTONISTKOU! Blahopřejeme.

Bětka

 https://czechbadminton.cz/article/badmintonisty-roku-2017-ludik-basova-do-sine-slavy-uveden-memoriam-ivan-skacha

 Bětka a Míša

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný