On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První červnový víkend vyrazili naši hráči Terka Šolarová, Verča Jarošová, Adam Vojtěch a Radek Plánička na GPA U15 až do daleké Aše pod vedením Kamila Šolara. Nejlepších výsledků dosáhli Adam a Terka, když oba prohráli svoje singly ve čtvrtfinále. Adam k tomu připojil stejné umístění v mixu společně s brněnskou Ševčíkovou, když prohráli ve 3. setu až v nastavení. Příslibem jsou i výkony Verči, která se dokáže prosadit, i když je dosud hráčkou kategorie U13.

Kompletní výsledky: https://czechbadminton.cz/article/gpa-u15-v-asi-nejuspesnejsim-hracem-je-adam-sulc-se-dvema-zlaty-stribrem

V sobotu 19. 5. odcestovala početná výprava dětí na postupový GPC U15 do Nového Města nad Metují v doprovodu Karla Pláničky a několika rodičů. 4kurtová hala patřila od rána do večera mnoha zápasům, z nichž nejlépe vzešla Terka Šolarová, která dokázala zvítězit v singlu bez ztráty setu. Ve finále jí byla soupeřkou naše Verča Jarošová, která v poslední době ukazuje na neustálý výkonností růst. Obě naše holky si tak vybojovaly postup na GPA do Aše, stejně tak jako Adam Vojtěch, který prohrál až ve finále s Pavlem Maňáskem. Důležité je také zmínit vítězství naší dvojice v mixu (a tím i postup na GPA) Radek Plánička s Terkou Šolarovou

GPCU15 NMNM 05 2018 

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=C6B29947-F0A0-484B-9402-25464EB69F7D

Sobota 12. května 2018, krásné jarní počasí - nic naplat, naši hráči kategorie U13 vyrazili pod vedením Pavla Hubáčka bojovat na oblastní turnaj GPC U13 do Pardubic. Verča Jarošová přijela přímo z týdenního soustředění talent týmu z Nymburka a zvítězila v singlu, ve čtyřhře dívek byla společně s Aničkou Kuchovou druhá. Anička vyhrála v singlu dva zápasy a v semifinále prohrála s pardubickou Denisou Valentovou. Verča společně s Lukášem Tvrdíkem skončili v mixu v semifinále. V singlu kluků se nejdále dostal Lukáš Tvrdík, když v semifinálové bitvě porazil na 3 sety pardubického Adama Burgeta. A tento Adam hrál společně debla kluků s naším Ondrou Šolarem (singla nehrál, neboť má na GPA přímý postup) a společně zvítězili. Je potěšující, že všechny naše děti se prosazují a dostávají se do semifinálových či finálových kol všech disciplín. Jen tak dál a hodně štěstí na nejbližším GPA U13 v Praze na Hamrech (poslední víkend v květnu).

IMG 0718 

IMG 0707 IMG 0715

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=5DBDB5E7-94B3-4700-A9E6-94BC94D3F7C6

První květnovou sobotu se v brněnské X-aréně uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců badmintonových veteránů. A v nejmladší kategorii nad 35 let (do 40ti let) jsme měli dva zástupce - Rendu Nedělu a Martina Herouta. Renda ve své kategorii vyhrál singla a společně s Martinem vyhráli i debla mužů. Gratulace!

Výsledky:  https://czechbadminton.cz/article/mcr-veteranu-82-hracu-hracek-svadelo-lite-boje-v-brne

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-v-barazi-udrzely-tymy-montasu-dobrusky

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta (přestup), Fuchsová Míša (přestup), Krpatová Lucie (hostování)

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: http://czechbadminton.cz/article/tahak-prvniho-kola-extraligy-zvladlo-lepe-brno-benatky-porazilo-53

Bětka Bášová BADMINTONISTKOU ROKU

Bětka Bášová byla vyhlášena v anketě Badmintonista roku 2017 NEJLEPŠÍ BADMINTONISTKOU! Blahopřejeme.

Bětka

 https://czechbadminton.cz/article/badmintonisty-roku-2017-ludik-basova-do-sine-slavy-uveden-memoriam-ivan-skacha

 Bětka a Míša

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný