On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Hned o týden později, tj. v polovině února 2020, po pořádání GPA U15 nás čekalo další pořadatelství, tentokrát kategorie vyšší U17. Rozhodli jsme se pozvat účastníky do haly TJ Montas, která sice nenabízí zcela komfortní zázemí pro nehrající doprovod, ale hráči mají jednoznačně výborné podmínky pro hru - dokonalá podlaha na kurtech, výborné osvětlení, dostatečná výška stropu. Sokolovna sloužila pro odložení bagů, odpočinek nebo rozehrání.

TJ Montas reprezentovali Terka Šolarová, Adam Vojtěch, Radek Plánička, Verča Jarošová. Bronzové medaile z deblů získali Adam a Terka. Ostatní výsledky v dalších disciplínách našich hráčů jsou spíše zklamáním.

IMG 0682 

VÝSLEDKY      FOTKY OD PAVLA

Začátkem února 2020 nám bylo svěřeno pořadatelství celostátního turnaje GPA nejlepších jednotlivců kategorie U15. Hrálo se v hale ZŠ Kukleny, kterou jsme chystali jako tradičně již v pátek večer. A tentokrát přišlo rekordně pomocníků, takže hotovo bylo ani ne za hodinu.

Na turnaj se dostavilo tentokrát nadprůměrné množství doprovodu, během soboty byla hala zcela zaplněná a i u nového (a lepšího) bufetu se tvořily fronty.

Z našich hráčů se zúčastnili Ondra Šolar, Lukáš Tvrdík, Verča Jarošová a Anička Kuchová. Bohužel, jedinou medaili vybojoval Ondra Šolar, a to v deblu s pardubickým Adamem Burgertem.

Ondra Adam GPAU15 HK 

VÝSLEDKY         FOTKY OD PAVLA

Skutečného historického úspěchu dosáhli hráči TJ Montas na únorovém Mistrovství ČR dospělých, které se hrálo v Plzni. Tak předně opakovanými nositeli Mistrů ČR se staly Bětka Bášová společně s Míšou Fuchsovou v deblu žen, a to již po páté v řadě!! Finále bylo dramatické na 3 sety, holky se trápily, ale nakonec titul získaly. Bětka Bášová zopakovala a připojila další titul v mixu s Kubou Bitmanem (Meteor Praha), a to v neskutečné sérii 11 x po sobě!! 

O pouhých 6 míčů uniknul titul naší deblové dvojici Lukáš Holub s Honzou Hubáčkem. Prohráli až ve 3 setech proti obhajitelům titulu Janáček, Švejda (Český Krumlov).

Petr Báša jako trenér měl v neděli při finálových bojích skutečně těžkou práci, když většinu času prožil na židli pro kouče. Ale bylo to příjemné, určitě.

Dalším oceněním z Galavečera je titul Nejlepší badmintonistka roku pro Bětku Bášovou, jakož i tzv. Počin roku pro Bětku Bášovou s Kubou Bitmanem (10 vítězství na MČR v mixu).

MČR Bětka a Míša MČR Lukáš a Honza 

GALAVEČER     KOMENTÁŘ ČBaS     VÝSLEDKY     FOTODOKUMENTACE     FOTKY OD PAVLA

MČR 2020 VŠICHNI

V polovině ledna se rozjel náš extraligový tým nejprve do Českého Krumlova (sobota) a pak do Benátek n. Jizerou (neděle). Úkolem bylo - zejména po prohrách ve 2. kole (především kvůli zranění Bětky Bášové) - získat aspoň jedno vítězství. A to se povedlo právě v Krumlově, když v posledním rozhodujícím zápase vyhrál ve 3 setech svého singla Milan Dratva. Vítězství 5:3 nám dodává větší klid před posledním utkáním základní části extraligy - hraje se v neděli 23. února v hale TJ Montas proti Meteoru Praha. Klid v tom směru, že nám nehrozí odchoz z extraligy, možná si tým zopakuje baráž o zachování účasti v nejvyšší soutěži družstev v ČR.

Lukáš a Mattew 

KOMENTÁŘ KE KRUMLOVU      KOMENTÁŘ K BENÁTKÁM           TABULKA

FOTODOKUMENTACE Z KRUMLOVA

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný