On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Mostecká sportovní hala byla dějištěm GPB dospělých pod názvem Pohár badmintonové akademie. Náš oddíl reprezentovali Lukáš Holub (nasazená jednička v singlu) a Marek Aubus. Lukáš zpočátku plnil roli nasazené jedničky, ale pak jeho kotník nevydržel enormní zatížení - v semifinále prohra s Honzou Vitverou ve 3 setech. Mára Aubus podlehl ve čtvrfinále Ondřejovi Klimešovi (Vesec). Ve čtyřhře mužů vyhrál Lukáš společně s pardubickým Matějem Ehmem bronz, když však musel kvůli ne zcela doléčenému zranění kotníku skrečovat boj o finále. Mára s pardubickým Michalem Grundem vypadli ve čtvrfinále.

Lukáš Most 

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=0A93DCB9-E9CE-4168-97F6-7ADE2442FA5C

První jarní sobotu uspořádal náš oddíl dětský turnaj v kategoriích U9, U11 a U13. Sjelo se více než 50 dětí ze všech okolních koutů tak, že nestačily všechny parkovací plochy v okolí haly TJ Montas. Hrálo se na všech 5 kurtech v hale a jednom kurtu v sokolovně. A dokonce mladší kategorie se sníženou sítí - to je novinka v badmintonových regulích. Z našeho oddílu se zúčastnilo několik mladších hráčů a hráček a byla to pro ně výborná příležitost odzkoušet to, co během týdne trénují. Turnajové zkušenosti jsou pro každého nesmírně cenné, neboť na vlastní kůži zjistí, co mu vlastně nejvíce chybí ke zlepšení: zda-li je to úderová jistota, technické dovednosti nebo pohyb po hřišti. A vedle toho také nutná herní taktika.

20190323 113539 

Fotky: https://sonska.rajce.idnes.cz/Detsky_turnaj_23.3.2019/?

První jarní víkend uspořádali v Dobřanech za Plzní celostátní turnaj GPB kategorie U17. Náš oddíl tam mohl vyslat 3 hráče: Adama Vojtěcha, Terku Šolarovou a Radka Pláničku. Radek bohužel těsně před odjezdem onemocněl, takže nakonec ve výsledcích vidíme pouze Adama a Terku. A určitě je bylo dobře vidět, zejména Terka se vrací se svým historickým úspěchem - 2 stříbrné medaile ze singlu (prohra ve finále až s rychnovskou Péťou Maixnerovou) a ze čtyřhry (společně s Bárou Johnovou z Meteoru Praha). To vše v konkurenci 50 děvčat v singlu, 26 párů v deblu! Adam prohrál v singlu o postup do čtvrtfinále s šikovným Davidem Smutným (Brno), stejně tak ve čtvrtfinále debla společně v páru s Tomášem Matulou prohráli s Davidem Smutným hrajícím v páru s Pavlem Maňáskem.

Dobřany debl Dobřany singl 

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=F1F8DCB4-9D51-4A99-BF79-6A1BA307F080

V polovině března jsme obsadili turnaj GPC U13 v Novém Městě nad Metují pouze 2 hráčkami: Bára Kastnerová a Evelínka Freibauerová. Vracejí se stříbrnými medailemi ze čtyřhry holek - tak holky, příště taky něco v singlu! A příště více našich dětí na turnaj, zejména v tak blízké dojezdové vzdálenosti.

IMG 2918 

V sobotu přivezla bronzovou medaili Terka Šolarová z GPC U19 v Praze - Hamrech. V prvním kole porazila první nasazenou Pokornou z Benátek a v semifinále prohrála s pozdější vítězkou Šilhavou z domácího Hamru. Turnaje se měl také zúčastnit Radek Plánička, ale kvůli lehčímu výronu na levé noze raději zůstal doma.

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=ABFC7149-BE6C-455E-B1C2-0EC08F6CA329&draw=3

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga m plzen

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-v-barazi-udrzely-tymy-montasu-dobrusky

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/jak-posilily-tymy-pred-extraligou-prvni-ligou-vyrazne-projdete-si-schvalene-prestupy-hostova

10 x zlato z MČR

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Bětka Kuba mix

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný