On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V polovině dubna se v Liberci konal 1. ročník Memoriálu Ivana Škáchy, zařazený jako turnaj GPA dospělých. A naše hráče bylo hodně vidět. Mezi muži se v singlu nejlépe prosadil Lukáš Holub - v semifinále prohrál s pozdějším vítězem Beranem a jako jediný z jeho soupeřů mu dokázal vzít set. Společně s Honzou Hubáčkem pak Lukáš obsadil druhé místo v deblu. Nestárnoucí dvojice Martin Herout a René Neděla se dostala až do semifinále - obdivuhodné! A nejlepších výsledků docílila naše děvčata: Bětka Bášová s Míšou Fuchsovou vybojovaly vítězství v ženském deblu a Bětka vyhrála mixa se svým partnerem Kubou Bitmanem.

basova fuchsova a2 300DPI cervena komp 

Kompletní výsledky: https://czechbadminton.cz/article/memorial-ivana-skachy-v-liberci-dve-vitezstvi-pro-bitmana-basovou

V sobotu 21. dubna se zúčastnila naše dvojice Terka Šolarová a Radek Plánička otevřeného GPC U17 ve zcela novém pražském sportovním komplexu Jeremi sport (www.jeremi.cz). Původně měl je ještě Adam Vojtěch a Agáta Hájková, ale kvůli zranění nakonec zůstali doma. Turnaj byl ve znamení dvojky: pro oba naše hráče 2 disciplíny (mix a dvouhra), prohra ve druhém kole (jak v mixu, tak singlech). V singlech ovšem oba prohráli ve třech setech. A Terka měla dokonce mečbol na německou hráčku Berke, kterou ještě neporazila. Dnes ji od vítězství dělil jediný míček. Jak Radek, tak Terka hráli singly velmi dobře - rozehrávka, bojovnost o každý míč, taktika. U Terky asi rozhodnul strach z vítězství, neboť v koncovce 3. setu podstatně zkrátila svoje loby a německá hráčka tuto příležitost plně využila. Radek měl koncovku neblahou tím, že ačkoliv směr jeho míčů byl v pořádku (po lajně dozadu), tak ovšem končily opakovaně v autu za zadní čarou. Oba musí zapracovat (kromě jiného) na rychlosti dopředu a míček brát nikoliv u podlahy, ale u pásky.

Několik poznámek k Jeremi sportu: bohužel, nový pořadatel se ukázal jako velmi nezkušený. Turnaj začal téměr s hodinovým zpožděním a i další průběh soutěže se vlekl. Žádná tiskárna, pavouky psané ručně, dlouho ani nevyvěšené. Ozvučení značně hlučné, nesrozumitelné. Sportovní komplex je vybaven asi 17 kurty, kde na podlaze jsou vlastně badmintonové koberce. Výška stropu i boční osvětlení pro hru optimální, ovšem hala bez možnosti větrání. Vzhledem k velmi teplému a slunečnému dni se v hale v odpoledních hodinách dýchalo velmi obtížně. Zázemí (šatny, sprchy, jídelna, bufet) velmi kvalitní.

DSCN8643

Fotogalerie: https://ceccato.rajce.idnes.cz/GPC_U17_otevreny_Jeremi_04_2018/

14. dubna 2018 jsme uspořádali oblastní GPC U17, a to uzavřené, tedy postupové na GPA. Z našich hráčů se v samotné kategorii U17 zúčastnila pouze Agáta Hájková, ostatní hráči byli z mladších kategorií. Vrcholem turnaje bylo jednoznačně finále dvouhry chlapců, ve které se utkali pardubických Petr Janoušek s rychnovským Pavlem Maňáskem. Akčkoliv měl Pavel mečbol, na vítězství nedosáhnul. Ve všech disciplínách zvítězil Péťa Janoušek a bude reprezentovat oblast na GPA U17.

DSCN8628

Fotodokumentace: https://ceccato.rajce.idnes.cz/GPC_U17_HK_04_2018/

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=56A9D559-8E39-40D3-8364-DECF2EC33754

Pražský oddíl Astra uspořádal další ročník turnaje Jouda Cup zařazený jako GPB dospělých. Z našich hráčů se nejlépe umístila dvojice Honza Hubáček a Lukáš Holub, kteří vybojovali krásné 2. místo v deblu mužů.

Výsledky: https://czechbadminton.cz/turnaj/gpb-jouda-cup-191658

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK bude hrát v této sezóně nejvyšší soutěž ČR Extraligu.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta (přestup), Fuchsová Míša (hostování), Krpatová Lucie (hostování)

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: http://czechbadminton.cz/article/tahak-prvniho-kola-extraligy-zvladlo-lepe-brno-benatky-porazilo-53

Bětka Bášová BADMINTONISTKOU ROKU

Bětka Bášová byla vyhlášena v anketě Badmintonista roku 2017 NEJLEPŠÍ BADMINTONISTKOU! Blahopřejeme.

Bětka

 https://czechbadminton.cz/article/badmintonisty-roku-2017-ludik-basova-do-sine-slavy-uveden-memoriam-ivan-skacha

 Bětka a Míša

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný