On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V sobotu 6. 10. 2018 zorganizoval pan Lovák v naší sokolovně vzpomínku na prvního československého olympijského vítěze Bedřicha Šupčíka, který na OH v Paříži v roce 1924 získal zlatou medaili ve šplhu na laně (8 metrů ze sedu na zemi bez přírazu nohou). Tato významná událost byla doprovázena zasazením lípy a umístěním lavičky před vchodem do objektu. Přítomen byl rovněž pan Šupčík junior, syn bývalého olympijského vítěze. Dostavilo se množství návštěvníků, jakož i primátor města Zdeněk Fink. Bylo možné mu při této příležitosti ukázat celý areál a zejména všechny důležité úpravy provedené v nedávné minulosti i s významným přispěním finančních prostředků od Města Hradec Králové.

20181006 112615

Původním místem pro sportování v hale v Kuklenách byla budova dnes nazývaná sokolovna. Do Hradce Králové byla převezena jako dřevěný pavilon z výstavy v Jaroměři pořádané v roce 1929. Později byl tento pavilon upraven na tělocvičnu a společenský sál a v podstatě ve stejných dispozicích funguje dodnes. Pouze v roce 1980, kdy vznikla Tělovýchovná jednota Montas, došlo k přístavbě sociálního zařízení, zateplení a rekonstrukci vytápění.

28. února 2002 otevřela TJ Montas Hradec Králové novou sportovní halu nejen pro členy TJ, ale i pro sportující veřejnost. Tato hala je propojena se sokolovnou.

P8290029 resize-rotace-smallZakladatelem TJ Montas v roce 1980 a jejím prvním a dlouholetým předsedou byl pan Rudolf Velinský, zároveň ředitel Základní školy v HK Kuklenách.
S rozrůstající se členskou základnou a se vznikem nových oddílů jednoty stávající prostory nevyhovovaly zejména míčovým sportům,a tak bylo nutné přistoupit k pronájmům tréninkových ploch zejména v tehdy nové sportovní hale Základní školy v Kuklenách.

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON - NÁBOR DĚTÍ

Náborák 09 2020

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný