On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Skuteč 2021

V posledním červencovém týdnu 2021 jsme se po jedenácté setkali ve Skutči na badmintonovém kempu. Poprvé chyběla Zdena Štěpová, jejíž rozhodnutí nejet již bylo neměnné - ale aspoň nás přijela "zkontrolovat" hned v pondělí. Zúčastnilo se asi 40 hráčů převážně oddílu badmintonu TJ Montas, ale rádi jsme mezi sebou měli i hráče z Lanškrouna, Pardubic nebo Benátek n. J. Trenérské vedení Petra Báši doplňovali Ivča Sahánková, Lída Bášová, Pavel Hubáček, Kuba Skřivan a Karel Plánička. Renda Neděla bohužel tentokrát nepřijel, neboť těsně před začátkem onemocněl Fíla.....

Souběžně probíhaly hrací tréninky v hale a na atletickém ovále náročná kondiční příprava. Vzhledem k pandemickým opatřením nebylo možné tentokrát zchlazení na skutečském koupališti. Naštěstí se nám tentokrát vyhnula vážnější zranění a návštěva chrudimské nemocnice nebyla nutná. Většina účastníků se již těší na další kemp Skuteč 2022.

FOTKY SKUTEČ 2021

BADMINTON: extraligové informace

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

 Hráči pro Extraligu: Magee Joshua (Irsko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Ehm Adam, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša

ROZLOSOVÁNÍ

 Ze stránek ČBaS: SOUPISKY

Neděle 16. 1. EXTRALIGA V HK

 Extraliga propozice Plzeň 01 2022

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný