On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

BDM 06 2020

V úterý 16. června jsme uspořádali tradiční rozloučení se sezónou pro členy oddílu badmintonu. Všichni měli možnost zahrát si badminton od 15. hodiny, čehož mnozí využili. A od 17. hodiny následovalo obvyklé zhodnocení uplynulého roku Karlem Pláničkou a ocenění Petrem Bášou těch nejlepších hráčů oddílů napříč věkovými kategoriemi. Bohužel, byla to nezapomenutelná sezóna, neboť byla v polovině března administrativně ukončena z důvodu koronavirové pandemie.

Po těchto "oficialitách" již následovalo tradiční opékání a volná zábava všech přítomných. Večer se vydařil i s tím, že někteří se již těší na sportovní soustředění ve Skutči - letos již podesáté!!! No, a v září se určitě opět potkáme v hale při pravidelných trénincích a vybraných turnajích.

Všem přejeme krásné léto!

FOTODOKUMENTACE KAMILA

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný