On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V sobotu 21. 12. jsme uspořádali oddílový vánoční turnaj zejména pro rodiče s dětmi. Vzhledem k bohaté účasti bylo nutno rozdělit dvojice do dvou skupin. Nejdříve spolu asi 2 hodiny soupeřily dvojice mladších (do 13ti let), následovali dvojice sestavené z dětí nad 13 let. Obě skupiny hrály bojovně - ani slzičky nechyběly. Po skončení zápolení převzaly nejlepší 3 páry medaile a ceny. Kamil Šolar zaslouží obdiv, jak bez problémů zvládnul odřídit takový turnaj plný improvizací.

A následovalo vystoupení Máry Aubuse, jehož prezentace o jeho letním toulání se po Itálii a Francii bylo velmi zajímavé, podnětné a obohacující. Badmintonové předvánoční odpoledne se určitě všem líbilo.

PC210632 PC210713 

FOTKY OD ZDENY

FOTKY OD PAVLA

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný