On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V úterý 18. června odpoledne se povedlo nejenom počasí, ale i tradiční setkání všech členů a příznivců oddílu badmintonu na zahradě TJ Montas. Před opékáním a občerstvením měli všichni zúčastnění možnost zahrát si na všech badmintonových kurtech, případně věnovat se míčovým hrám venku. Za dobrou spolupráci poděkoval rodičům Karel Plánička a jmenovitě ocenil ty děti a juniory, kteří nás reprezentují na mnoha turnajích po republice, ale i v zahraničí. Následně Petr Báša rovněž jmenovitě ocenil hráče, kteří vyhráli některý z turnajů v uplynulé sezóně.

Pavel Hubáček (s Honzou Opitzem) se zasloužil o přípravu občerstvení, opékání a vlastně i za organizaci celé akce. Zúčastnilo se opravdu mnoho členů, třeba i již méně aktivních (např. Lenka Rojínková nebo Radim Lorenc či Kuba Tichý). Nyní většinu čeká opět soustředění ve Skutči a pak od září opět zahájení další sezóny. Krásné prázdniny!

Celý oddíl 06 2019

Další fotky: https://sonska.rajce.idnes.cz/Rozlucka_oddilu_badmintonu_se_sezonou_2018_19/

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný