V úterý 18. června odpoledne se povedlo nejenom počasí, ale i tradiční setkání všech členů a příznivců oddílu badmintonu na zahradě TJ Montas. Před opékáním a občerstvením měli všichni zúčastnění možnost zahrát si na všech badmintonových kurtech, případně věnovat se míčovým hrám venku. Za dobrou spolupráci poděkoval rodičům Karel Plánička a jmenovitě ocenil ty děti a juniory, kteří nás reprezentují na mnoha turnajích po republice, ale i v zahraničí. Následně Petr Báša rovněž jmenovitě ocenil hráče, kteří vyhráli některý z turnajů v uplynulé sezóně.

Pavel Hubáček (s Honzou Opitzem) se zasloužil o přípravu občerstvení, opékání a vlastně i za organizaci celé akce. Zúčastnilo se opravdu mnoho členů, třeba i již méně aktivních (např. Lenka Rojínková nebo Radim Lorenc či Kuba Tichý). Nyní většinu čeká opět soustředění ve Skutči a pak od září opět zahájení další sezóny. Krásné prázdniny!

Celý oddíl 06 2019

Další fotky: https://sonska.rajce.idnes.cz/Rozlucka_oddilu_badmintonu_se_sezonou_2018_19/