Návštěvníci extraligového utkání TJ Montas proti Sokol Meteor Praha mohli v týmu domácího Montasu vidět anglického hráče Matthew Nottinghama. Oba svoje zápasy (mixa s Bětkou Bášou a debla s Honzou Hubáčkem) s přehledem vyhrál a jako diváci jsme mohli obdivovat jeho rychlost, předvídavost, techniku, rozehrávku....zkrátka skvělý hráč. On a slovenský hráč Milan Dratva posílili v sezóně 2018/2019 extraligový tým Montasu. A jelikož je Matthew skutečnou lahůdkou pro fandy badmintonu, je užitečné se o něm něco více dozvět. K tomu slouží i níže přiložený soubor - interview s Matthew.

Matthew

Matthew Nottingham se narodil 17. 5. 1992 v anglickém Manchesteru a je v současnosti na 32. místě evropského žebříčku v deblu. Ostatní informace - viz prolink.

Odkaz: http://bwf.tournamentsoftware.com/player-profile/E2E53638-C980-461D-804A-23AD010FECC5

Interview: viz soubor v pdf

Download this file (Matthew Nottingham_interview.pdf)Matthew Nottingham[ ]317 kB