On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Týden na přelomu července a srpna patřil již po osmé badmintonovému soutředění ve Skutči pořádanému naším oddílem, jmenovitě Zdenou Štěpovou. A bylo nás tam skoro 60 ve všech věkových kategoriích. Badmintonisté nejenom z Montasu (také z Pardubic, Lanškrouna, Křemže....) byli rozděleni do 5 skupin, protože zkrátka hala není nafukovací. I když se hrálo na 7 kurtech, muselo se (zejména s těmi menšími) dopoledne ven na dráhu. Trenérské zajištění: Lída a Petr Bášovi, Renda Neděla, Pavel Hubáček, Karel Plánička, Ivča Sahánková a asistenti z řad těch lepších hráčů. Každý rok prožíváme ve Skutči rekordní teploty - letos však byl rok opravdu extrémní. Na dráze jsme raději děti netestovali z 12timinutového běhu, rychlostních sprintů apod., abychom neriskovali nějaký kolaps. Proto se častěji jednalo o cvičení protahovací, stabilizační třeba i ve stínu líp v parku proti hale. Rekordní byly i naše návštěvy skutečského koupaliště. V úterý odpoledne jsme s těmi nejmenšími podnikli průzkumnou cestu po Žulové stezce, abychom viděli několik původních starých lomů a v jednom z nich (Kaňon) se dokonce vykoupali.

Úspěchem je, že tentokrát nebylo třeba s nikým odjet do chrudimské nemocnice -:) Účastníci zdokonalili svoje technické dovednosti, zvýšili fyzickou kondici, vyřádili se při večerním hraní halového fotbálku, florbalovém turnaji, stolním tenisu apod. Každým večerem se ti nejmladší mohli vylepšit ve svých znalostech badmintonu při diskuzích vedených těmi pokročilejšími. Při závěrečném hodnocení byli všichni účastníci vyzváni k pokračujícím tréninkům badmintonu, individuálnímu zvyšování fyzické kondice a nezapomínat na protahovací či rehabilitační cvičení. Brzy se všemi uvidíme na prvních badmintonových turnajích. Tak za rok se zase těšíme na setkání ve Skutči - již podeváté!

Skuteč 2018 

Fotky ze Skutče: https://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_badminton_2018/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

Fotky další: https://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2018

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný