Ve čtvrtek 15. června jsme se společně setkali v areálu TJ Montas, abychom se rozloučili s uplynulou badmintonovou sezónou. Počasí bylo báječné, účast hojná a občerstvení bezvadné - za přípravu všeho dík Honzovi Opitzovi a Pavlovi Hubáčkovi. Končící sezóna je asi tou dosud nejvýznamnější v historii oddílu, neboť se podařilo udržet v HK extraligový tým a dát tak všem mladým členům oddílu tu nejlepší perspektivu a motivaci k výkonnostímu zlepšování hry pod vedením trenéra Petra Báši a jeho trenérského týmu. Poděkování patří  rodičům, kteří s námi spolupracují, doprovází děti na turnaje, pomáhají nám při pořádání turnajů apod. Čeká nás znovu soustředění ve Skutči a v nové sezóně několik důležitých pořadatelství a kolotoč turnajů, většinou mládežnických kategorií. Přání krásných prázdnin patří všem, hrajícím členům však připomínka, že i přes léto se hraje, sportuje, zvyšuje kondice, aby nová sezóna byla ještě úspěšnější. K tomu všem členům a přátelům oddílu badmintonu hodně chuti a zdraví!

BDM rozlučka 2017 1 BDM rozlučka 2017 6

Fotodokumentace: http://ceccato.rajce.idnes.cz/BDM_rozlucka_2017/