On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

GPAU19 HK 

Pátek 24. 3. 2017

Bohužel, dnešního dne mě zastihla smutná zpráva - včera zemřel Ivan Škácha. Můj vrstevník, narozený v roce 1959, s nímž jsem se potkával od našich dorosteneckých let - vždy u milovaného badmintonu. Ačkoliv si Ivana vybavuji i jako mladého hráče, tak přeci jenom se více zapsal do badmintonové historie jako dlouholetý funkcionář, bafuňář na oblastní, ale zejména na celorepublikové úrovni. Vedl komisi rozhodčích, STK a především několik let řídil ČBaS z pozice předsedy, když nastupoval v období po Lojzovi Paťkovi a Bohouši Dufkovi (oba předsedové ČBaS). Hodně se mu ulevilo, když si na židli předsedy ČBaS po něm sednul Zdeněk Musil a on se tak mohl plně věnovat práci, která ho opravdu bavila - vedení komise rozhodčích, později STK (když se Pepa Scheiner rozhodl odejít do důchodu).

Měl jsem tu čest pracovat s Ivanem několik roků ve výkonném výboru ČBaS a vždy bylo zřejmé, že Ivan má jasný názor, stojí si za ním a je schopen přesvědčivě diskutovat i o nejmenších detailech. Byl zkrátka precizní, důsledný, přesný až puntičkářský. Někdy nám tím lezl na nervy - diskuze s ním nebyly jednoduché. Co víc - byl mimořádně pracovitý. Veškerý svůj čas dával badmintonu. Všichni ho mohli potkávat po celé republice, když objížděl v roli vrchního rozhodčího řadu turnajů. Cestoval jako rozhodčí i po Evropě, ale i do jiných světadílů.....Mnohdy nebyl příjemný, měl svoje nálady - ale práci odvedl vždy bez chyb. V posledních letech mu náladu brala nemoc, ta ho postupně ničila. Bylo obdivuhodné, v jakém stavu dokázal cestovat, řídit turnaje, zpracovávat výsledky všech turnajů, ligových utkání, zpracovat a aktualizovat svazové dokumenty.....neuvěřitelné! Práce pro badminton se mu stala doslova únikem před zákeřnou nemocí.

V Hradci jsme každoročně pořádali Mistrovství ČR mládežnických kategorií, za dospělé vždy Hradeckého lva. A tyhle soutěže nám vždy řídil jako vrchní rozhodčí Ivan. Do Hradce jezdil rád - měl to z Chrastavy blízko, snad se na nás i těšil, neboť se nám vždy dařilo s ním šprýmovat, lehce ho dráždit a trochu provokativně se s ním hádat.....Samozřejmě nám dával kapky za špatně natažené sítě, nekvalitní osvětlení, zbytečné protahování začátku turnaje slavnostním nástupem, neobsazené kurty......nekončící šťouchance, které ovšem vždy vedly k bezproblémovému odehrání turnaje. Na závěr turnaje jsem se s ním vždy loučil před halou u jeho auta podáním ruky s přáním šťastné cesty a bylo mi jasné, že pohledem do očí mi potvrzuje, že příště přijede do Hradce znovu a rád......bohužel, už se to nezopakuje. Naposledy byl v Hradci koncem ledna, kdy společně s Honzou Kolářem při GPA U 19 vyškolili nových 19 rozhodčí badmintonu. Ivan nám bude nejenom v Hradci moc a moc chybět.

Čest Ivanově památce! Měl jsem ho rád...  Karel Plánička

http://czechbadminton.cz/article/zemrel-byvaly-predseda-cbas-ivan-skacha-bylo-mu-57-let

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný