On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

GPAU19 HK 

Pátek 24. 3. 2017

Bohužel, dnešního dne mě zastihla smutná zpráva - včera zemřel Ivan Škácha. Můj vrstevník, narozený v roce 1959, s nímž jsem se potkával od našich dorosteneckých let - vždy u milovaného badmintonu. Ačkoliv si Ivana vybavuji i jako mladého hráče, tak přeci jenom se více zapsal do badmintonové historie jako dlouholetý funkcionář, bafuňář na oblastní, ale zejména na celorepublikové úrovni. Vedl komisi rozhodčích, STK a především několik let řídil ČBaS z pozice předsedy, když nastupoval v období po Lojzovi Paťkovi a Bohouši Dufkovi (oba předsedové ČBaS). Hodně se mu ulevilo, když si na židli předsedy ČBaS po něm sednul Zdeněk Musil a on se tak mohl plně věnovat práci, která ho opravdu bavila - vedení komise rozhodčích, později STK (když se Pepa Scheiner rozhodl odejít do důchodu).

Měl jsem tu čest pracovat s Ivanem několik roků ve výkonném výboru ČBaS a vždy bylo zřejmé, že Ivan má jasný názor, stojí si za ním a je schopen přesvědčivě diskutovat i o nejmenších detailech. Byl zkrátka precizní, důsledný, přesný až puntičkářský. Někdy nám tím lezl na nervy - diskuze s ním nebyly jednoduché. Co víc - byl mimořádně pracovitý. Veškerý svůj čas dával badmintonu. Všichni ho mohli potkávat po celé republice, když objížděl v roli vrchního rozhodčího řadu turnajů. Cestoval jako rozhodčí i po Evropě, ale i do jiných světadílů.....Mnohdy nebyl příjemný, měl svoje nálady - ale práci odvedl vždy bez chyb. V posledních letech mu náladu brala nemoc, ta ho postupně ničila. Bylo obdivuhodné, v jakém stavu dokázal cestovat, řídit turnaje, zpracovávat výsledky všech turnajů, ligových utkání, zpracovat a aktualizovat svazové dokumenty.....neuvěřitelné! Práce pro badminton se mu stala doslova únikem před zákeřnou nemocí.

V Hradci jsme každoročně pořádali Mistrovství ČR mládežnických kategorií, za dospělé vždy Hradeckého lva. A tyhle soutěže nám vždy řídil jako vrchní rozhodčí Ivan. Do Hradce jezdil rád - měl to z Chrastavy blízko, snad se na nás i těšil, neboť se nám vždy dařilo s ním šprýmovat, lehce ho dráždit a trochu provokativně se s ním hádat.....Samozřejmě nám dával kapky za špatně natažené sítě, nekvalitní osvětlení, zbytečné protahování začátku turnaje slavnostním nástupem, neobsazené kurty......nekončící šťouchance, které ovšem vždy vedly k bezproblémovému odehrání turnaje. Na závěr turnaje jsem se s ním vždy loučil před halou u jeho auta podáním ruky s přáním šťastné cesty a bylo mi jasné, že pohledem do očí mi potvrzuje, že příště přijede do Hradce znovu a rád......bohužel, už se to nezopakuje. Naposledy byl v Hradci koncem ledna, kdy společně s Honzou Kolářem při GPA U 19 vyškolili nových 19 rozhodčí badmintonu. Ivan nám bude nejenom v Hradci moc a moc chybět.

Čest Ivanově památce! Měl jsem ho rád...  Karel Plánička

http://czechbadminton.cz/article/zemrel-byvaly-predseda-cbas-ivan-skacha-bylo-mu-57-let

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Úspěchy Bětky Bášové

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali v únoru 2019 na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Bášová Alžběta 02 2019 

Dalším oceněním pro Bětku je její účast na slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců města Hradec Králové za rok 2018, které proběhlo 20. února 2019 v hradecké Filharmonii. Bětka se umístila v silné konkurenci na krásném 7. místě a před zaplněným hledištěm přebírala ocenění společně se svým otcem a trenérem Petrem. Dokonce pak byla Bětka vyzvána k neformálnímu rozhovoru s konferenciérem večera, který byl velmi bezprostřední a humorný.

Více o vyhlašování nejlepších sportovců: http://www.cushk.cz/hk/nejuspesnejsi-sportovec-roku-2018-mesta-hradec-kralove-1429/

Fotodokumentace: https://www.zonerama.com/doudera/Album/5113675

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný