On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V termínu 30. 7. - 5. 8. 2016 oddíl badmintonu uspořádal další badmintonové soustředění, již pošesté ve Skutči. Téměř padesátka účastníků, především z kategorie žáků a juniorů, byla po celý týden podrobena zdokonalení badmintonového umění a fyzické kondice pod vedením trenérů Petra Báši, Rendy Neděly, Lídy Bášové, Pavla Hubáčka a Karla Pláničky, v prvních dnech také Ivčou Sahánkovou. Režii celého soustředění měla v rukách Zdenka Štěpová. Kromě vybraných hráčů TJ Montas se zúčastnili také naši mladí kamarádi z Lanškrouna a Pardubic. "Den odpočinku" byl věnován tradičně florbalovému turnaji a odpoledne pro dobrovolníky výlet na nedalekou zříceninu hradu Košumberk (Luže). Nezapomněli jsme ani na návštěvu skutečského koupaliště. Ačkoliv drobná zranění se nám nevyhnula, přesto letošní soustředění proběhlo v klidu a s velkým přínosem pro všechny, kteří chtěli zlepšit svoji badmintonovou hru.

Skuteč 2016 1

Další fotky: http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/http://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/

http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/

Výsledky testů: Skuteč_2016_testy.xlsx   

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON BEZ ROUŠEK A POVOLENÉ ČTYŘHRY!

 Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření u sportovních aktivit dochází od  11. května 2020   ke   změně pravidel   i u nás ve sportovním areálu TJ Montas. Co je potřeba i nadále dodržovat nebo od čeho naopak můžete upustit? Stručně a jasně:

- sportovci při sportování již nemusí mít roušku

 

Od 25. 5. přestává platit:

- končí zákaz užívání šaten a sprch

- po skončení každého tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek

Pořádání sportovních akcí je povoleno při splnění výše uvedených podmínek. 

 

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný